Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Labdagadás a 8. Hétben mennyir...

Labdagadás a 8. Hétben mennyire normális?

Figyelt kérdés
Oke most karácsony van mindenki eszik, ül és beszélget. 8. Hétben járok volt mar 2 terhességem, eddigiek alapján ez lesz a legnehezebb. 2. Terhességemet a toxemia gyanu miatt indították be, 39. Hetre szuletett. Ott nyár volt iszonyatosan elefánt lábak az amúgy 55kghoz képest 75 voltam, és vizes mindenhol. Most még korainak érzem meg hasam sincs, volt valakinek akonek ilyen korai tunetként végigkísérte?

2020. dec. 25. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Azt értem hogy labda, de mi az hogy gadás?
2020. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő dagad vagy csak az egyik?
2020. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindketto, nem tudom ez hirmonális nyavaja e :/
2021. jan. 2. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Sétálj sokat, kerüld a sót, igyál napi 2 litert, polcold, hordhatsz kompressziós harisnyát is. És menj el egy teljes vérképre - nőgyógyász vagy háziorvos, nincs-e valami gyanús, pl. emelkedett májenzimek. Toxémia megelőzésére Aspirin protectet szokták felírni, illetve Detralex jó vénaerősítő, kérdezz rá ezekre. De a séta a legjobb, legyen meg napi 2x fél óra kilépősebb.
2021. jan. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!