Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb milyen mennyiségű a nyákdugó?

Kb milyen mennyiségű a nyákdugó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy ma reggel távozott a nyákdugó meg kb 17:00kor is egy nagy része. Kb mennyi a nyákdugó mennyiségben? Teljesen áttetsző volt nem volt neki se rózsaszín se barnás színe. Kb ami távozott elsőnek bő teáskanálnyinak mondanám a másik pedig egy teáskanálnyi.

Ja és ma járt le a nap!

Köszönöm szépen a segítséget!



2020. dec. 26. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem tegnap reggel távozott ket részletben kb egy kisujjnyi mennyiség. Nekem is áttetsző volt, suru kocsonyas állagú. En ma töltöm a 38 hetet, de mar egy hete olyan joslo fajasaim vannak hogy éjszakánként mászok falra. Mar ugyeleten is voltam, azt hittem szulunk. A ma járt le a nap alatt a szülés kiírt dátumát érted ?
2020. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mostanában nekem is erős jóslóim voltak, de a mai napon inkább csak szúródást éreztem meg nagyon mocorgott/mocorog helyezkedik. Igen úgy értem hogy ma járt le a kiírt dátum! Holnap kell bemennem a kórházba!
2020. dec. 26. 22:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Irdd majd meg hogy hogy vagytok, drukkolok nektek. Könnyű szülést!
2020. dec. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát most be feküdtem elvileg egy héttel elszámolta a dokim a dolgokat, de már haza nem engedtek. Reggel már kicsit barnás nyákdugó és folyás keverék volt! Nem tudom hogy ez mit jelent. Valaki tud esetleg mondani valamit aki már túl van ezen?
2020. dec. 27. 21:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Követem a kérdésed, de latom neked sem érkezett válasz... Mi újság veled? En holnap megyek kontrollra kivancsi vagyok mit mond, elegge leereszkedett kozbrn a hasam... Egyre lenebb erzem a babát. Elso voltam.
2020. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem pedig jó lenne egy olyan tanácsa vagy véleménye aki már át esett ezen! Sok változás nincs. Tegnap volt barna folyás ma meg még több lent azt mondták hogy ez normális és azt jelenti, hogy tágul a méhszáj! Itt vagyok bent a kórházba, méhszáj vizsgálat ma nem volt csak tegnap, de akkor se mondtak semmit hogy tágult vagy sem! Remélem hogy holnap azért megvizsgálnak. Jó baba várást vagy ha ott tartasz könnyű szülést! Te is írj hogy veled mizujs! :)
2020. dec. 28. 19:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Nalam egyelore semmi újdonság, de irni fogok. Hatha kozben valaki ir tapasztalatokat. Kitartást es könnyű szülést
2020. dec. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szia! Hát az én babám nem akar még mindig kibújni így hétfőn beindítják. Vannak jelei de erőteljesebb görcsök nincsenek! Kitartást és könnyű szülést!
2021. jan. 2. 15:59
 9/11 anonim ***** válasza:
En jelenleg be vagyok utalva magas vérnyomás miatt, de meg az en babam sem akar kijönni. Kitartást es könnyű szülést
2021. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia. Hajnalban megszületett a kisfiam, iszonyat gyorsasággal 3 óra hossza alatt. Kitartást és könnyű szülést!
2021. jan. 3. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!