Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40 hetes terhes vagyok,...

Natikanatasa kérdése:

40 hetes terhes vagyok, vasárnap telik be az időm, pár napja valami átlátszó nyulós (takonyszerű) folyásom van de nem állandó jelleggel és kis mennyiségű. Lehet a nyákdugó? Néha vannak menstruációhoz hasonló fájásaim.

Figyelt kérdés
2018. júl. 24. 14:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem értem válaszod. Ha nem tudsz segíteni légyszives kimélj az ilyen kommentektől. Köszi!!
2018. júl. 24. 15:46
 2/4 anonim ***** válasza:

A nyak dugó nem folyasszerű, annál picit tömörebb, rendesen mint egy dugó. Legalábbis ha egyben kijön, nekem olyan volt. Elég undi, mint egy takony labda kb.

Nem hiszem, h a folyas az lenne...

2018. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nyakdugo. Nekem akkor jött ki amikor tulhordas miatt naponta jartam nstre es magzatviz ellenorzesre. Egy egybefuggo zsele szeru esetleg veres valami..nem túl szep látvány de össze van állva és nem reszletekben van. Kb mint a kocsonya...
2018. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg olyan mint a kocsonya! Ezt a szót kerestem :)
2018. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!