Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, kiknek volt előteje!...

Kismamák, kiknek volt előteje! A terhesség hanyadik hetétől észleltétek, ill. szülés után beindult -e az anyatejetek, és meddig bírtatok szoptatni?

Figyelt kérdés
Csak előtejes kismamik válaszát várom, mivel nekem is van. :)
2010. aug. 13. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 26. héttől volt, és most 3 hetes a fiam és rengeteg tejem van szerencsére :)
2010. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 16. héttől volt kb. 3 hétig, utána szinte semmi, aztán megint volt, de szülés előtt 2 héttel épp nem volt. 7 hónapos a lányom, még szoptatom, de az előtejnek ehhez semmi köze, nem ezen múlik.
2010. aug. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggésben az előtej, a szülés utáni tej mennyiségével.

Nekem volt nagyon kevés előtejem az utolsó harmadban, és volt rendesen anyatejem is.

2010. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt előtejem, néha úgy ébredtem, hogy a pizsimen nagy folt volt az utolsó harmadban. Könnyen beindult, nem volt gond a szoptatással, 5,5 hóig csak anyatejet kapott.

De mint ahogy már előttem is írták, állítólag tényleg nem ettől függ.

2010. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

18, héttől volt előtejem, nem volt gond a szoptatással, de a 4.hónaptól már küzködős volt:S

Még reggel és este szopik a babám 8 és fél hónapos.

2010. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 20. héttől volt előtejem és a szülés után mégsem lett elég, mindig hozzá kellett táplálni tápszerrel. Nincs összefüggés.
2010. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 13. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!