Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha lefogyok, a fogamzásgátlótó...

Ha lefogyok, a fogamzásgátlótól megnőhetnek a melleim?

Figyelt kérdés

Pont kb 5 kgt szeretnék leadni, tehát elsősorban inkább szálkásítás a cél, nem is fogyás. Viszont nyilván a csökkentett zsír%-kal a mell leapad, ezért gondoltam a fogamzásgátló szedésére. Attól vissza tud duzzadni az eredeti méretére?


Olvastam, hogy sokaknak megnőtt a melle tőle.


Egyébként is párkapcsolatban vagyok és ettől függetlenül is szóba jött már, hogy gumi helyett tabiznék, nem csak emiatt szedném.


2020. ápr. 23. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
persze, okosabb és szebb is leszel - praktikusan 4 legyet egy csapásra. Vagy 5 legyet... fogyás, mellnövekedés okosodás, szépülés és nem terhesség.
2020. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is megnol ha nem szeded
2020. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos,hogy nőni fog tőle,de lehetséges. Viszont számításba kell venned ezen kívül még egy rakat más lehetséges mellékhatást is, mint pl. megnövekedett étvágy, hízás, fejfájás,hangulatingadozás, libidócsökkenés...
2020. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Azt az 5 kg - t, amit leadsz, vissza is szedheted nagyon hamar a tablettától.
2020. ápr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nő tőle. De hízni lehet, és akkor a mell is nőhet.

Ezért hormonokat szedni nagy butaság. És egyáltalán nem veszélytelenek még a mai modern gyógyszerek is.

2020. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

El kell, hogy keserítselek, hogy a fogamzásgátló tablettától nem fog visszatérni a mellméret, amit szeretnél.


Én nem híztam a gyógyszertől és semmilyen mellékhatás nem mutatkozott nálam.

2020. ápr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12 évig szedtem fogamzásgátlót, semennyit nem nőttek tőle a melleim, és nem volt semmi pozitív hatása azon kívül, hogy nem lettem terhes (pl. a bőröm nem lett szebb). Ezzel szemben jól tönkrevágta a hormonrendszeremet. Szerintem ilyen megfontolásból nem éri meg szedni. Nekem két dologtól nőttek valamelyest a melleim, a hízástól és a terhességtől, de ez utóbbi se bizonyult tartósnak.
2020. ápr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!