Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez az aranyér miatt lenne?

Ez az aranyér miatt lenne?

Figyelt kérdés
30 hetes kismama vagyok, már a terhességem legelején elojott az aranyerem, ami előtte egyszer volt csak, de akkor segített a kúp. Nos a problémám az az, hogy úgy érzem nem jön ki belőlem minden, elnézést a megfogalmazásert de másképp nem megy, nem azt érzem mintha ceruzát dugtak volna a fenekembe, hanem szó szerint azt hogy még van ott dolog aminek ki kellene jönnie, és ezt az is bizonyítja, hogy ha használom az aplikatort akkor látom hogy van még ott végtermek, aminek ki kellett volna jönnie, de egyszerűen nem jön, olyan mintha egy dugót képezne a fenekembe ami meggatolja a távozást. Hiába használok kúpot, krémet bármit egyszerűen nem javul, vagyis igen, egy két napig jó aztán megint elojon, már 20 hete ez van,és megoruluk tőle, egyébként nem fáj, nem vérzik ezt leszamitva nincs más bajom. Néha fajdogal ha kúpot vagy applikatort használok. Belső aranyér, még egyszer a terhességem alatt megnezte a doki. Remélem elmulik a szülés után.
2020. dec. 29. 11:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy beöntést megprobálhatnál, hátha, olyan 2000ft már lehet venni hozzá készüléket. Én sokat szaunázom nekem attól szokott besürüsödni a bélsár.


[link]

2021. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!