Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit nem pofátlan rá kérdezn...

Kicsit nem pofátlan rá kérdezni a kezelő orvosra hogy mennyiért vállalná a szülesztést?

Figyelt kérdés
Mármint, szeretnénk fogadni orvost. Szeretnék rá kérdezni hogy mennyi az annyi? De van egy keret, amit nem szeretnénk túl lépni. Van aki szerint fölösleges fizetni, hisz ez a dolguk és fölösleges orvost fogadni hiszen kitudja ott lesz vagy sem bár vannak olyanok akik ragaszkodnak hozzá. A dokim nagyon rendes, alapos ,és szülesztés téren is csak jókat hallottam róla. Szeretnénk megkérni, de mivan ha olyan árat mond hogy leesek a székről?!?! Akkor meg ciki is lenne azt mondani hogy "kösz így nem, mert nem fér bele"
2020. dec. 30. 17:37
 1/6 A kérdező kommentje:
És, egyébként meddig illő megkérdezni. Tegnap voltam de nem a dokim rendelt hanem egy másik orvos, ugye ekkor szerettem volna feltenni a kérdést, de ezzel ugye nem számoltam. Holnap töltöm a 17.hetet 21-22.hét körül kell visszamennem, ha akkor rá kérdezek az késő?
2020. dec. 30. 17:43
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mi az a szülesztés??? Szülés levezetés- lehetőleg így kérdezz rá, ne úgy hogy mennyiért szüleszt meg 🤣🤣🤣. De általában a vizsgálati díj 10- szerese szokott lenni.
2020. dec. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
El fogják törölni a hála pénzt. Sőt jövőre januártól nem lehet majd fogadott dokiaval szülni, csak aki éppen ugyeletben az nap bent van annál fogsz. Be se hívják a dokidat. Amúgy nem gáz rá kérdezni és nem gáz azt mondani hogy "elnézést nekünk most nem fér bele". 2 éve szültem a kislányomat. Az akkori dokim kerek perec meg mondta a tarifáját, hogy nála egy százas a szülés. Mondtam hogy rendben köszönöm akkor még át beszélem a férjemmel. Végül azt mondtuk oké ez még bele fér.. Az már más tészta hogy rohadtul nem érdemelte meg a pénzt, mert egy tapló paraszt volt a szülés alatt. Most 26 hetes vagyok... 20 hetesen fogadtam fel egy dokit (addig keresgéltem) ő azt mondta hogy ő nem kér el pénzt. Adok amennyit adok, ha nem adok az se baj. Nem várja el, költsem a gyerekre. Szóval korrekt. De mivel ez lesz hogy hiába fogadtam dokit, nem szülhetek nála így se úgy se áprilisban. Ezt ő is megmondta hogy készüljek így.
2020. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. dec. 30. 17:58
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem gaz

Bar en soha nem kertem fel egyiket sem a szulesre csak h sztk alapon 1 doki vezesse a terhesseget


Megis erdekes modon pont akkor voltak ugyeletesek mikor bementem h 5 perces a fajas 😂

Hat mazlim volt ...


Halapenzt nem kaptak leven nem sok dolguk volt

A szulesznonek es a csecsemosok ek adtam. Plusz egy halom babaruhat ami kicsi lett az en 4.5kg 64cm pici ujszulott fiamra 😂

2020. dec. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez is igaz :)
2020. dec. 30. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!