Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Mult...

7 hetes terhes vagyok. Mult hét folyamán voltam hüvelyi uh-án és a pappíromra azt irták :élő 3mm-es embrió telep látható! Pontosan mit is jelent ez? Már a kezelő orvosom ki írt vizsgálatokat vérvétel ekg stb!

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk ezt a kisbabát de aggaszt az elöző terhességem amit elvesztettem!Egy héttel ezelött be kellett mennem az ügyeletre mert elkezdtem barnázni!Felirta az utrogestan amit szedek és hála elmult!De még nem hagyhatom abba!
2010. jan. 7. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen volt 3mm-s,és a 8.héten kezdtem el barnázni amire én is utrogestant kaptam..most 11 hetes vagyok jövö héten fogom abbahagyni most csak csökkentem az adagot.NE FÉLJ nem lesz semmi baj csak pihenj sokat.
2010. jan. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én most 3x1t szedek naponta.Köszönöm a válaszod!Jó babavárást!És vigyázz te is magadra!
2010. jan. 7. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!