Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nap csuklik az normalis?

Minden nap csuklik az normalis?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok es mar lassan 2 hete minden nap csuklik a baba. Google be azt talalom hogy nem baj de azt is hogy baj most akkor melyik? Orvost nem akarom felhivni mert Angliaba vagyok es felek nem ertenem. Megyek majd 4. En es megkerdezem. De csak a velemenyekre vagyok kivancsi. Ki mit tud vagy tapasztalt.

2020. dec. 31. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Normális, általában aki pocakban csuklik az születése után is sokat fog. Fél éves koruk körül múlik el a gyakoribb csuklás.
2020. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Szia, semmi gond :), azt jelenti , hogy amit eszel az ízlik neki és nagyokat kortyol a magzatvizből. :)

Én akkor nyugodtan meg, mikor evés után csuklott a pocakomban :)


2,5 hónapos kibabuci anyukája :)

2020. dec. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen,
2020. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Nekem napi 2x is csuklott percekig. De most is megtartotta ezt a csuklás dolgot. 4 hónapos már és ugyanúgy napi 2x csuklik,mint a hasamban.
2020. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 4.5 éves, de a mai napig vannak egész napos csuklásai.

Neki nem múlt el pár hónaposan. Nagyon csuklós :)


Sokat csuklott a hasamban is.

2020. dec. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pocskban szinte minden nap csuklott a kisfiam.. Nos, kint sincs maskent, szinte minden nap 1x csuklik, etetes/bufi utan :)
2021. jan. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 32. Héttől minden nap 2-5 alkalommal csuklik, és van hogy hosszú perceket. Én már mindenkit megkérdeztem( orvosom, szülésznő, védőnő) és mindenki megnyugtatott, hogy nem baj. Már 39 hetes vagyok, hetente járok ctg-re és flowmetriára, ultrahangra, de nem utal semmi arra, hogy ez gond lenne. ( én is olvastam hogy köldökzsínór problémára utalhat a nagyon gyakori csuklás... àllítólag csak mendemonda és nem bizonyított dolog) Ne aggódj, a napi csuklás teljesen normális, rengeteg kismama számol be róla!
2021. jan. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első gyermekem is sokat csuklott. Születése után pár hónapig is ez volt jellemző rá, de már lassan 2 éves lesz és nem csuklik sokat. 37 hetes kismama vagyok, a 30. héttől a kistesó is szinte mindennap csuklik, vmikor egy nap többször is.
2021. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem baj, rengeteget csuklott a hasamban és most is néhány naponta, 3 és fél éves, nem zavarja őket annyira, mint a felnőtteket.
2021. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezekben a hetekben nekem is sokat csuklott, naponta többször. Most már 40 hetesek vagyunk, néhány hete ritkábban fordul elő. De semmi rosszat nem jelent a csuklás. :)
2021. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!