Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok, a...

33 hetes terhes vagyok, a baba nagyon sokat csuklik, szinte minden nap. Ez normális? Ti is tapasztaljátok ezt?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát még idekint mennyit fog csuklani! :) Amúgy teljesen normális. Az én kisfiam is rengeteget csuklott.
2009. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális, ne ijedj meg. Most tanul levegőt venni és a rekeszizmok reflexszerű mozgása miatt van. A babákat nem zavarja a csuklás, megszületésük után sem, pedig akkor is sokat fog! Az enyém is naponta kétszer-háromszor csuklott pocakban. Mókás volt, ahogy rázkódott a pocakom, de engem is megnyugtattak, hogy ez teljesen normális dolog!


Boldog babavárást!

2009. márc. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az enyém is sokat csuklott. kortyol a m.vízből, ezáltal érik a tüdeje.
2009. márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

11:54-es: Dehogy tanul levegőt venni! Az oxigént, ahogy a tápanyagot is, a köldökzsinóron keresztül kapja. Az első lélegzetvétel a születéskor, a baba felsírásával történik.

A csuklás pedig ahogy azt már többen mondták, természetes. :)

2009. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sokat csuklott, napjában többször is. És kint is elég sokat csuklik. :-)

Gyerekorvos szerint nem baj.

2009. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
03-13 11:54--> Szeretném kijavítani magam. Én voltam az, aki azt írta, hogy nem tanul levegőt venni. Nos, tévedtem, valóban próbálgatja. Nyeli a magzatvizet és ettől csuklik:)
2009. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!