Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden nap csuklik az normalis?

Minden nap csuklik az normalis?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok es mar lassan 2 hete minden nap csuklik a baba. Google be azt talalom hogy nem baj de azt is hogy baj most akkor melyik? Orvost nem akarom felhivni mert Angliaba vagyok es felek nem ertenem. Megyek majd 4. En es megkerdezem. De csak a velemenyekre vagyok kivancsi. Ki mit tud vagy tapasztalt.

2020. dec. 31. 23:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen 😌
2021. jan. 1. 20:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem végig nagyon sokat csuklott a babám a pocakban! Ide kint is elég sokat naponta legalább egyszer! A védőnő mondta teljesen ártalmatlan elvileg azt jelenti jól lakott. Mondjuk én megsajnálom mert van hogy képes 10percig is csuklani ilyenkor megitatom pár korty anyatejjel és el is múlik 🙂
2021. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

En is sajnalom szegenyt 😅

Szerintem fel is kel tole.

Csak googlebe szinte rosszakat olvastam

2021. jan. 2. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!