Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kora terhességi jelként más...

Kora terhességi jelként más is észlelt hüvely oedemát, duzzanatot?

Figyelt kérdés

Első ciklus, hogy nem védekeztünk, szóval nem is vártam semmit. Pár napja viszont határozottan nyom az alhasam, szurkal itt-ott, ami egyértelműen nem mensi szerű. Kb 4 nap múlva lenne esedékes, hosszú 31-36 napos ciklusaim vannak, ovuláció 24-25 körül volt. Szóval pár napja a hüvelyem puha,oedemas, duzzadt, a méhszájam is nagyobb, puhább. Ismerem a testem, tudom milyen normálisan. Fertőzésre semmi sem utal, a folyásom normális, fehéres. Ilyen még sosem volt, pedig menstruálok 15 éve. Még nem szültem.

A kimaradás előtt nem akarok tesztelni, fölöslegesnek érzem, nem vagyok rápörögve. Viszont érdekelne, hogy más tapasztalt-e hasonlót a terhessége elején vagy ez valami más lehet. Köszönöm



2021. jan. 2. 09:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy nem viszketek, nem csíp semmi, nincs vörösség, nincs kellemetlen szag. Ezért biztosan nem fertőzés.
2021. jan. 2. 09:45
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem nézegettem/nyulkáltam ugyan,de a behatolás kifejezetten kellemetlen volt a terhesség elejétől fogva..mintha szűkebb lettem volna a kelleténél. Ez meg is maradt végig. Szóval igen,lehet ez is egy "tünet".

Szorítok.

2021. jan. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem is aktus közben volt egy fura, kellemetlen érzésem, ami nem szokott. Egyébként is meg szoktam néha nézni, kelyhet használok és mensi előtt a mehszaj magassághoz választom ki épp melyik lesz jó. Nem mindig ugyanaz a típus kényelmes. Így annyira nem volt idegen a "nyúlkálás ". Az biztos, hogy stabilan 5 napja ilyen, ma reggel is.

Köszi a választ! Ha nem jön össze sem csüggedek, első hónap csupán....

2021. jan. 2. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezt éreztem már a pozitív teszt előtt kb egy héttel. Drukkolok hogy nálad is ezt jelentse!

Írj majd hogy mi van😉

2021. jan. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a szurkolást!
2021. jan. 2. 17:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Továbbra sem teszteltem, de tegnap óta étvagytalan vagyok, egyszerűen semmi sem kell pedig én jó evő vagyok, igaz a kávét meg tudom inni. Valamint fáj a derekam, majd leszakad néha, ilyen sosem volt korábban. Meg minimális terhelésre izomlazat érzek, bár nem is sportoltam. Egyelőre egyéb okot nem találtam ezekre. Hát várok, még 2 nap a nemvárt. Aztán lehet csak képzelődöm, megbolondultam így 2020 végére:)
2021. jan. 3. 19:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok! Mindenképp írj,ha teszteltél! :)
2021. jan. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos,megjött 1 nap késéssel. Az elmaradt napján negatív a tesztem. Közben voltam dokinál, mert volt időpontom szűrés miatt. Kicsit vékonyka a nyálkahártya, mensi előtt 3 nappal csak 5mmm. Most E vitamin és cickafark ill palástfű tea, hogy vastagabb legyen és próbálkozunk tovább.
2021. jan. 8. 09:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :/ De drukkolok,hogy hamar összejöjjön a babó. <3
2021. jan. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Mielőbbi boldog, problémamentes babavárást kívánok!
2021. jan. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!