Van még remény?

Figyelt kérdés
Kicsit kétségbe vagyok esve. Most jöttünk az ügyeletről mert ma elkezdtem kicsit barnazni. Utolsó mensim november 27én volt. Uh-n nem látott semmit az orvos se méhen belül se kívül. Ilyenkor ez még normális vagy legalább ha méhen belüli petezseknak lennie kéne már nem?
2021. jan. 2. 09:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor a 6. hét legelején lehetsz. Ha volt pozitív teszted, az jó jel, de szerintem legalább felritkulást biztosan kéne már látnia. Nem küldött el vérvételre?
2021. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Ilyenkor nagyon sok esetben semmi nem látszik még, pontosabban inkább az ritka, amikor igen. Bármi lehet belőle.
2021. jan. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De elküldött vervetelre, holnap lesz eredmény
2021. jan. 2. 10:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Továbbra is barnázol? Kaptál rá gyógyszert?

Sajnos koraterhességnél gyakori a "vetélés". Nekem is volt nem egyszer, hogy pár nap (9 volt a legtöbb) jött meg és előtte pozitív volt a tesztem.

2021. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen szedek progeszteront napi kettőt. Nem barnazok jelenleg reggel óta. Mikor most az orvos megnézett ő se látott barnazast vagy verzest
2021. jan. 2. 11:43
 6/16 anonim ***** válasza:
A barnázás a progipótlástól múlik el, segít a testnek megtartani az embriót, de végül megmaradni csak akkor fog, ha valami beágyazódás körüli hiba, kezdeti hormontermelési probléma miatt egy ilyen ideiglenes továbblendítésre volt csak szükség. Ha pl. korai osztódási hiba miatt nem akarja megtartani a test a terhességet, akkor sajnos nincs mit tenni. A progeszteronpótlás egy kis időt ad a testnek, hogy ez kiderüljön.
2021. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom. Most a méhen kívüli miatt aggódom. 5+1 naposan nem látott semmit a dokit csak 16 mm mehnyalkahartyat
2021. jan. 2. 12:04
 8/16 anonim ***** válasza:

5+1 nagyon korai ám, nekem 5+3-nál csak megvastagodott méhnyálkahártya volt és puhább méhszáj. Igaz én egyéb okok miatt mentem (rákszűrésre volt időpontom).

Végűl kiderült, hogy 2 héttel később fogant a baba, mert végig kisebb volt és 12 hetesen módosították a korát.

Most már 29+4 és eddig szerencsére makk egészséges kislány :)

2021. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó ilyen jó híreket hallani. Gondolod akkor nekem is van még remény? Ciklusom 15. napján lehetett az ovum (december 11én) plusz mínusz egy két nap. Pontosan nem tudom de azokon a napon éreztem. És 29-30 napos a ciklusom. Akkor lehet tényleg nagyon korán mentem?
2021. jan. 2. 12:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem 31 napos a ciklusom, mégis abban a hónapban így alakult. Nem tudhatod, ha nem követed az ovudat (uh, lh-teszt, hőmérő stb)
2021. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!