Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a bőrfájdalom?

Normális a bőrfájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


29+6 hetes vagyok. 2-3 napja eléggé fáj a pocakomon a bőr, olyan, mintha megütöttem volna. Ha a baba mozog, az is nagyon kellemetlen tud lenni, mintha ki akarna repedni (nem igazán rugdos, inkább mozog vagy kinyomja magát). Elég pici a hasam, pedig normál testalkatom van. Kiszáradni nem hagyom a bőrt, olajos testápolóval és 100% shea vajjal kenem.



2021. jan. 4. 07:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Erre kerestem választ pár napja... Hasonlóan vagyok én is, konkrétan a ruha érintését sem tudom elviselni a pocakomon (főleg elől), van hogy fel kell húznom a hasamról a ruhát és csupasz hassal mászkálok otthon, hogy ne érezzem azt a kellemetlen érzést...

Én 34 hetes vagyok, körülbelül 2 hete kezdődött. Eddig csak annyit tudok rá válaszként mondani, hogy valószínű húzódik a bőr és emiatt lehet így érezni. Én felváltva olajozom és testápolózom (ziaja terhességi csík elleni krém), még nem látok lilás-piros csíkokat, de az tuti, hogy húzódik. Első terhességemkor nem volt ilyen, így nem lehet általános érzés.. Ja és az első terhességemkor elég csíkos lett a hasam, úgyhogy nem is az, hogy először nyúlik és azért van ez.

2021. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!