Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más se érzi a babát 30 hetesen?

Más se érzi a babát 30 hetesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


17.héten éreztem először a babát. Vannak egész ficánkolós napjai, olyankor napi 3-10x érzem megmozdulni. Mostanában azonban nem érzem, 28.héten minden rendben volt.

Érdekes módon látni látom a hasamon ha mozog és kézzel is érzem, ha kinyomja magát, de nem érzem belülről, hogy rugdosna, néha csak a ,,feszítést". Most szívhangfigyelővel meghallgattam és hallottam, hogy rugdos és éreztem is, hogy megemelkedik a szívhangfigyelő.

Valaki volt már így? Hetek óta ez van, és minden rendben ultrahangokon is (csak kisebb a baba mérete).

Éjjelente néha érzem mozogni, mintha egy pici alien lenne de ez sem gyakori.



2021. jan. 4. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Már egész nagy a babád, kevés helye van nagyokat rúgni, csak a "falat nyomja" ilyenkor már. Ne aggódj, biztosan minden rendben van.
2021. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem olyan aktív a kis fickó mint anno a lányom volt a pociba. Alig alig mozdul... Remélem ebből kovetkeztethetek arra hogy nyugis baba lesz.. Nagyon bízom benne.. Mert a lányom olyan kint mint bent volt 🥴 Amúgy én éppen hogy befelé érzem inkább.. elöl fekvő lepenyem van most, és ő is háttal kifelé fekszik.. Érzem is hogy a hólyagom néha bele sajog és kongnak a belső szerveim ahogy rúg egyet. Ő viszont szinte alig alig mozog kifelé.. Nem hullámzik pl a hasam nem nyomja ki magát látványosan.
2021. jan. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Kettes, nálam így volt.

Az első babám majd kirúgta a ház falát, olyan manővereket csinált, hogy férjem sokszor féltett, hogy most ez tényleg nem fáj, stb?

Na ő 10 hónaposan már szaladt, alig aludt, fú, nagyon nehéz volt az eleje.

Második átlagosan mozgott a pocakban és kint is átlagosan izgága.

Harmadik terhességről itt olyanokat olvastam, hogy fú, azt már 14 héten érezni lehet stb.

Teltek a hetek 15..16..17..semmi.

18. héten mintha talán éreztem volna, már sík ideg voltam, hogy mi lehet vele.

20.héttől éreztem rendszeresen, de ilyen napi párszor, később is volt hogy fél napig semmi.

Doki mondta nekem is, ne aggódjak, általában ez tükrözi a későbbi természetüket.

És tényleg. Ő volt az első babám, akivel nem kellett éjszakánként sétálgatni, eltudott magától aludni a kiságyban, addig én ezt nem ismertem.

Mai napig nagyon nyugis megfontolt gyerek.

2021. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtattatok :) Akkor csak a kis természete ilyen. Vannak nagyon aktív napjai, de többnyire semmi. Babamozin se tudták felkelteni, pedig forgattak, csokival etettek, finoman böködték..l
2021. jan. 5. 00:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Időjárástól is függhet, hogy mennyire mozgékony, ők is érezhetik a frontokat. Nekem is voltak napok, mikor épp hogy "bejelentkezett", máskor meg rengeteget ficánkolt.

De így van, ahogy fentebb írták, már kevesebb a helye, inkább feszíteni fogja magát, sem mint rugdosódni.

2021. jan. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!