Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek egész terhesség alatt nem tudják megállapítani a babája nemét, mert rossz pozícióban fekszik?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Én 23 hetes vagyok egyenlőre még nem tudom a nemét. Pedig voltam 16 ,18,21 hetesen is ultrahangon. Remélem 25 hetesen már megtudjuk.
2021. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Én!!!✋ Császár előtt 2 nappal tudtam meg a 38 hetes uh-n.
2021. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nekünk sem láttàk majdnem az utolso pillanatig, bár mi nem is akartuk tudni egyátalán.

2021. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jaj, ne már! Nincs valami más mód, amivel ki lehetne deríteni a nemét? Nem a szülés előtt akarom megtudni.
2021. jan. 5. 15:59
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindegy? Most komolyan.. ugyse tudsz rajta változtatni.
2021. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Magánban vérvétellel meg tudják mondani. Nézz utána a neten.
2021. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
99%
Tesoméknál csak az utolsó ultrahangon derült ki. Prena, nifty teszt anyai vérből is megmutatja, ha neked megéri azt a 100-200 ezret, ráadásul biztosabb, mint az ultrahang.
2021. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Első: 31.héten derült ki, hogy lány.

Második :36.héten derült ki,hogy lány.

Harmadik: 24.héten derült ki, hogy lány.

2021. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Igaza van az 5-ösnek.Örülj neki hogy egészségesek vagytok és kész.Nem mindegy mi a neme?Semleges ruhákat tudsz venni ami fiúnak és lánynak is jó.Babakocsi is van olyan pl szürke színű.
2021. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Én is úgy vagyok vele, hogy ha már elárulják a nemét, akkor az legyen biztos és mivel sokszor mondják biztosra, de tévednek, jobb is nem firtatni ezt. Még méhlepényből is képesek elszúrni, mondták, hogy ha nem elég gyakorlott a mintavételező, akkor simán az anya szöveteit mintázhatja meg és így lesznek a kisfiúkból kislányok. Arra már megkértem a családomat, hogy tekintsünk el a rózsaszín-világoskék mániától, a praktikum és minőség legyen a szempont a ruhadaraboknál, ne a szín, különösen mert a többi gyereknél is használni szeretnénk a dolgokat. Legyenek olyan színűek a dolgok, amiken nem rikít minden piszok és az rövidlátó nénik sem sikoltoznak, milyen szép kislány/kisfiú.
2021. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!