Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos megállapította a...

Az orvos megállapította a terhességet de tegnap is még csak üres petezsákot látott ezért péntekre kiírt missed ab-ra. Tegnap voltam 8+1 hetes elvileg. ?

Figyelt kérdés
Ma elmentem egy magán orvoshoz aki azt mondta hogy valóban kisebb de ő nagyobbnak mérte mint a tegnapi orvos és ma látta a szikhólyagot is. Kétszarvú hátrahajló méhem van ezért kértem hogy nézze meg a jobb oldalt is mert eddig csak a bal oldalt nézzék ahol megtalálták a petezsákot.ő megvizsgált rendesen és talált a jobb oldalon is egy petezsákot amit eddig 3 orvos nem vett észre. A jobb oldali petezsák viszont nagyon pici. Azt mondta ő biztosan nem fog megmaradni de így még van esély arra hogy a bal oldali petezsák azért nem fejlődött eddig rendesen mert ott volt a másik. Azt tanácsolta ne engedjem a műtétet pénteken csak ha van bármi panaszom és 1 hét múlva újra megvizsgál. Van bárkinek hasonló "élménye"? Lehet még baba a bal oldalon így?

2020. dec. 1. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én sem engedném a mütétet. Egy hét múlva eldől mi lessz.
2020. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nekem, hanem barátnőmnek volt ilyen. 6 hetesen elment uh-ra, ahol azt mondták, hogy sajnos nincs baba, kiírják műtétre. A férje kiakadt, elmentek másik dokihoz, aki látta az embriót és volt szívhang is.

Nekem ezek így nagyon durvák, mert annyi az egész hogy az orvos nem volt alapos, hanem baromi felelőtlen.

2020. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jah, hozzá teszem, hogy most lesz 2 éves a fiúk.

2-es voltam

2020. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azért is bízonytalanodtam el mert annyira a bal oldalra figyelt mindenki pedig én mondtam hogy jobb oldalon érzek szúrkálást és a görcsöket is a jobb oldalamon érzem. És az ahogy tegnap közölték teljesen lazán hogy "ez" nem nőtt semmit....

Behívott egy másik orvost is aki megjegyezte hogy nagyon szép kerek a petezsák...de akkor őt is felvesszük missed ab.-ra....

Ez embertelen volt és nem értem hogy állhatnak így a dologhoz.😥

2020. dec. 1. 18:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan várhatsz még 1 hetet ahogy a magándoki mondja. Menj hozzá, mert ő alaposabb. Nekem lombiknál 7 hetesnél üres petezsákot állapítottak meg. Abba kellett hagyni a gyógyszereket, és várni a vetélést. 4 hétig szenvedtem, majd műtét lett. Ezt csak azért írtam le, hogy 1 hét simán belefér. Hátha addig embrió lesz neked. Drukkolok nagyon!🤞🤞🤞
2020. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ez durva, elég kegyetlen.. fel a fejjel és várj még kicsit ahogy a másik doki javasolta.
2020. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne menj még a műtétre.

Sok sikert kívánok remélem minden rendben lesz.

A dokirol akinek először voltál meg igencsak meg van a véleményem 🤔😮 ez borzasztó hogy ha nem mész máshoz akkor lehet ártatlanul meghal és élő magzat? Hogy képzelik ezt?

2020. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj. Belőlem is kiszedték volna az élő embriót, ha hagyom. Ma már 10 éves nagylány. Hallgass a megerzeseidre. Viszont ha rosszul vagy, verzel, azonnal ügyelet
2020. dec. 2. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hete volt műtétem.

7hetesen voltam megállapításon, csak üres petezsákot láttak.

1hét mulva szintén. Akkor azt mondta a doki, 8hetesen minimum szikhólyagnak látszania kellene. Ha késöbb is fogant sem maradhat le ennyire. Előírtak műtétre. 9hetes lettem volna mikor műtöttek, addigra a petezsák is elkezdett deformálódni.

2020. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Pont ez a baj hogy eddig 3 orvos nézet és mind azt mondta hogy üres a petezsák. A másikat pedig nem is vették észre.

A magán orvos pedig látta a szikhólyagot a nagyobb petezsákban. Azt mondta valóban kisebb mint a menstrúáció szerinti norma de ez lehet szerinte azért is mert ketten voltak.

2020. dec. 2. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!