Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen kinek mekkora volt...

34 hetesen kinek mekkora volt a babája?

Figyelt kérdés

26 hetes uh-on 1 héttel nagyobbnak mérte a babát, akkor tartottam +10 kg-nál. Cukorterhelésem teljesen rendben volt, de mondta tartsak 180g ch diétát, meg heti 2x azért mérjek cukrot. Előző hónapban elég jól sikerült tartani a dolgot, fél kg híztam, kisfiam 30 hetesen 1568 g volt, azt mondta a doki, hogy ez jó. Na igen de itt volt most december, születésnapom, karácsony, szilveszter. Magamhoz képest vissza fogtam magam, de azért nem vetettem meg a finomabbnál finomabb ünnepi menüket és sütiket. 1,5-2 kg híztam, ami szerintem nem sok. Viszont most kicsit félek, hogy megint nagynak méri, és bestresszel valamivel. Holnap megyek 34 hetes uh-ra. Egyébként nem vagyok nagydarab, 171 cm. 61 kg kezdtem, most vagyok 73,5-74. Sok a hízás, de nem tudom hova ment, a hasam az egyetlen ami nőtt, de azt sem mondanám hatalmasnak.

Anyukám és nagymamám is 20 kg híztak terhesen, párom meg nagy baba volt, 4250g született, úgyhogy genetikában benne van. Viszont félek attól, hogy megfenyeget azzal hogy idő előtt be kell feküdnöm a kisfiam méretei miatt. (Egyik ismerősöm babája 2 héttel nagyobb volt, és mondta neki ugyan ez a doki, hogy ha nem jön elő 38.hétig akkor be kell feküdni. Igaz, ő terhességi cukros lett)



2021. jan. 5. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:

36 hetesen voltam az utolsó uh-n, akkor 2800 grammnak mérte a doki. De csúnyán benézte, mert 4 héttel később 4500 grammot babát szültem :D

Utána megkérdeztem, hogy hogyan lett 2800-ból ennyi 4 hét alatt. Mondta, hogy hát azt eléggé benézte és sajnálja :D


Amúgy mindig 2 héttel nagyobb volt, fel is merült a gdm gyanúja, de végül nem igazolódott be. Fura is volt, hogy 36 hetesen meg már nem volt 2 héttel nagyobb :D

2021. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2500 grammnak tippelték. 40+1 hetesen született 3700 grammal, szóval nem lett extrëm nagy. Cukrom tökéletes volt, szó sem volt semmiféle befekvésről.
2021. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

34 hetes vagyok de fogalmam sincs.

Oktoberbe volt itoljra uh es nem is lesz tobb ...

Anglia

2021. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 34 hétre született a lányom 2460 gramm és 47 cm volt. 47 kg-mal kezdtem és 65-el szültem.
2021. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolso es minden okes volt?

Minden elojel meg volt hogy lassan jon a baba? Ugy ertem a nyakdugo gorcsok napokkal elotte stb?

2021. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35.héten a doki 2700 g-ra saccolta. 37+1 napra született a kisfiam 3450 g-al. Két hét alatt nem nőtt ennyit. Pontosan nem lehet megbecsülni.
2021. jan. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! 4es és 7es, volt előjeletek amiből sejthető volt, hogy érkezik? Remélem minden rendben van mindenkivel 😊

Tudom ez csak saccolás, csak ahogy észre veszem, elég paráztatós dokit sikerült választanom 😅 lecserélni viszont nem szeretném, mert eleje óta hozzá járok meg egyébként nagyon sokat dicsérik akiknek végig vitte a terhességét

2021. jan. 5. 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:
29 hetesen 1540grammnak mertek. 41+3nal 3290nek. 41+5nel született,3150el es 48 cm :)
2021. jan. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös válaszoló,bocsi csak most vettem észre. Igen minden rendben volt szerencsére. Nyákdugó aznap reggel ment el és görcsök is csak akkor jelentkeztek úgyhogy semmi előjele nem volt. Viszont akkor sok front volt.
2021. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!