Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Faros a babám ? 22 hetesen...

Faros a babám ? 22 hetesen még befordulhat?? Elől van a placenta az baj?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta minden rendben , csak faros a babám, meg hogy elől van a placenta. természetes uton szülheteke? vagy nem ? mert ha befordulna akor is elől van a placenta, és azt olvastam hogy ugy nem lehet megszülni. Mióta megéreztem, azóta mindig 1 helyen érzem jobb oldalt lent. Befordulhat még? ha beis fordul nagyon nagy baj hogy elől van a placenta? előre köszönöm a válaszokat :) és bocsánat a helyesírásért :)

2021. jan. 6. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36. hétig simán
2021. jan. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogy ne fordulhatna be...
2021. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
36. hét után is simán, akár ág utolsó pillanatban. 22 hetesen teljesen felesleges faros babával riogatni.
2021. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, befordulhat még. Mindegy, hol van a placenta, ugyanúgy lehet szülni. Első gyereknél nekem is elől volt és természetes úton szültem. Inkább császármetszésnél lehet gond.
2021. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
22 hetesen kb mindennap máshogy fekszik olyan pici még. Nekem 30 hetesen fordult be.
2021. jan. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem most fordult be 31. Hétre. Bőven van még időd, a nőgyógyász így is azt mondta, hogy még visszafordulhat...
2021. jan. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattatok... én ugy tudom hogy nem lehet ugy szülni ha elől van, mert a placenta hamarébb jön ki és megfúlhat a baba :) azért aggódtam hogy még faros is a babám, és teljesen lent érzem a rúgást
2021. jan. 6. 18:40
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol olvastad, de lehet mellsőfali méhlepénnyel hüvelyi úton szülni. Nekem 34. Héten fordult be és mellső fali volt. Nagyon könnyű, gyors szülésem volt. Első baba
2021. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor van probléma, ha a mehszajhoz van tapadva a placenta.
2021. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem 20. héttől faros volt, végig azt hallgattam mindenkitől, hogy bőven van idő átforfulni. Na nem tette. :)

Utolsó másfél hónapban a dokitól meg azt, hogy a faros babák nagyon sokszor pár héttel előbb születnek. Ez se jött be, 3 nappal szültem a kiirt dátum előtt. Amúgy ja, bármi lehet, befordul, nem fordul, befordul de szinte egyből vissza, na szóval ez az amit senki se tudhat biztosan. Ami viszont elég biztos, hogyha faros, akkor császármetszés. Ugyan van pár orvos, aki be tudja fordítani a babát, de ettől az opciótól a hideg futkosott a hátamon.

2021. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!