Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+3 hetes uh teljesen zárt a...

34+3 hetes uh teljesen zárt a méhszály, akkor tényleg megszenvedem a szülést?

Figyelt kérdés
tegnap voltam uh-on, igazából minden oké, a baba fejvégű, izeg mozog szorgalmasan, a méhszáj teljesen zárt, semmi keményedés vagy görcs nincs egyenlőre. Anyukám veszélyeztetett terhes volt, ilyenkor már rég nyílt. Már félidőben 2111 volt az eredménye, végig fekvésre volt ítélve. Hálisten velem elejétől kezdve minden jó, de azt mondta szerinte megszenvedem a szülést, ha még mindig ennyire be van zárkózik a gyerek 😅 ez igaz? Szívesen olvasnék tapasztalatokat olyan anyukáktól, akik ennyi idős terhesen még 3000 értékkel rendelkeztek. Mikor kezdtetek nyílni, milyen volt a szülés? Tudom, minden terhesség más, de így a vége felé már foglalkoztat a téma
2021. jan. 7. 05:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Végig zárt volt a méhszájam mindkét gyerekemmel, csak szüléskor nyílt. A nagy 6 óra alatt született meg. A kicsivel 40+1 hetesen indítottak, akkor volt már 2 ujjnyi a méhszájam (38 hetes uh-on még teljesen zárt volt) , ő burokrepesztéstől számítva 2 óra alatt született meg gátvédelemmel. 34 hetesen nagyon nem kell még nyílna a méhszáj a, még majdnem 6 hetes van hátra.
2021. jan. 7. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Méhszájnak" és "6 heted" akart lenni, bocsi.
2021. jan. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Első terhességnél teljesen normális, hogy csak szüléskor vagy előtte 1-2 nappal kezd nyílni a méhszáj.
2021. jan. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy.Nekem 38 hét + 6 napon teljesen zárt volt a méhszajam, baba fent, azt mondta a doki ebből tuti nem lesz szülés egy darabig.Másnap este délután 16.30 körül indultak a fájások, 11-re meg is lett a kislányom.21.30 ra mentünk be a kórházba akkor már 6 centire nyitva voltam.
2021. jan. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugtattatok 😊

Gratlálok mindenkinek!

2021. jan. 7. 07:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor bekerültem a kórházba szülni, még akkor is zárt volt a méhszájam. Ez dél körül volt. Este 9 óra előtt született meg a lányom. Bár be kell vallanom, maga a tágulási szakasz számomra sokkal rosszabb volt, mint a szülés.
2021. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!