Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első, második babások, akik...

Első, második babások, akik nagyon megszenvedtek a babáért! Hogy vagytok, hanyadik héten vagytok? Hogy birtok másra koncentrálni, birtok a babának örülni? Elhiszitek hogy végre összejött?

Figyelt kérdés

Volt egy missed abom nem rég, és most lehet megint sikerült a baba. De félek attól hogy megint csak ekörül fog forogni a fejem, és nehogy megint túl korán örüljek, illetve vásároljak.

Ti hogy birtátok ki hogy ne mindig ez legyen az egyetlen gondolat a fejetekbe...?


2013. szept. 16. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt még tavaly a 12.héten derült ki, hogy elhalt a baba. Utána kb. fél év kellett még összejöjjön, most végre megint babát várok és már a 26.héten vagyok! Az első időszak nagyon nehéz volt. Mind a mellett, hogy a párom és az orvosom is maximálisan próbáltak lelkileg támogatni, nagyon nehéz volt. Folyamatosan figyeltem a terhességi tüneteket, egyből hívtam a dokit, ha valamit éreztem. Nagyon nehéz volt csak nem a babára gondolni. Amikor túl estem a vetélés szempontjából a veszélyes időszakon, szerencsére magamhoz tértem. Muszáj, mert nem lehet végig rettegni a 9 hónapot. Előre kell nézni és arra kell gondolni, hogy a babád egészséges lesz!
2013. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az elsö 10 hét iszonyu parás volt. a 10ik hétben kissebb lett a gomboc a torkomban de még mindig rettegtem. Nekem 6hetesen volt spontán vetélésem és nagyon nehezen jött össze. mikor elértük a 10hetet fojton arra gondoltam hogy már tul vagyunk az előzö korán és csak 2hét hogy fellélegezhessek.és mikor a 12heti uhn láttam elsirtam magam. azóta tudok neki tiszta szivböl örülni. nagyon boldog vagyok. addig os örültem de a félelem elnyomta. hálisten sikerült rolla néha megfeletkeznem nem voltak kinzo tüneteim.de az a 12hét húuuu..1évnek tünt.
2013. szept. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most vagyok negyedjére terhes. Volt spontán vetélés és missed ab is. 7,8,12 hetesen. Èn teljesen belevoltam betegedve a 2. és 3. terhesség sikertelenségébe. Korábbi komoly nőgyógyászati műtétek miatt nehezebben is jött össze.

Aztán össze jött újra, ekkor már progeszteron rásegítéssel, elég nagy napi adaggal.

Mostanában kezdem élvezni magát a terhességet. Nem "takargatva" a pocakom.Korábban még beszélni se nagyon lehetett velem; nagyon be is zárkóztam a témàt illetően.

Úgy érzem hogy most most tényleg rendben lesz, és elhittem hogy tényleg gyerekünk lesz.


Most vagyunk a 19. héten.

2013. szept. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tavaly nekem is volt missed ab. -om a 10 héten. Tegnap voltam orvosnál és már 12 hetes vagyok :) Én is nagyon paráztam hogy mi lesz ha megint azt mondja hogy a terhesség elhalt. Nem lehet elterelni ilyenkor a figyelmemet. Hányingerem van de nagyon rossz mert nem csak reggel tavaly semmi tünetem nem volt. Még mindig nagyon félek. Holnap után megyek Genetikai UH-ra
2013. szept. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2válaszolo vagyok.

még annyit mondanék hogy a vetélésröl és a sikertelenségröl én is nagyon nehezen tudok beszélni.mostmár valamivel könnyebb mert a piciért a pocakban sok helyen el kellett mondanom. De addig csak a szük család tudta.ök is csak akkor tudták meg mikor korházba kerültem.Sajnos pont a névnapomon volt a mütét igy szinte senkinek nem vettem fel a telefont.

Ezt soha nem felejti el egy nő se. Nagymamám mesélte hogy neki is volt 2vetélése,még 86évesen is könnyes szemmel mesélt pedig felnevelt 6 egészséges gyereket utánna.

Én most probaltam végig pozitivan hozzaalni,persze kissebb nagyobb sikerrel. De most hogy kezd nőni a pocak nyugisabb vagyok. De igy is alig várom a 16hetes uht.

14hkm

2013. szept. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly egymás után volt 2vetélésem.Nem volt könnyü,de feldolgoztam. Sikerült ujra teherbe esnem,8hetesen erös vérzéssel kórházba kerültem,de Hálistennek nem lett baja a babának. A 12.hetes uh-ig aggódtam nagyon.Utána az apf vérvétel miatt aggódtam,de mivel jó lett az eredmény teljesen megnyugodtam.Most vagyok a 21.hétben,van bennem félelem,de már csak a pozitív dolgokra koncentrálok és most kezdem elhinni,hogy tényleg Anya leszek.
2013. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy 20hetes vagyok :)
2013. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!