Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok a 9-ik hétben és...

Most vagyok a 9-ik hétben és ma levették a rákszűrést az ilyenkor nem veszélyes a babára nézve? Vetélés is lehet belőle?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy lehet és dehogy veszélyes. Kb. ilyen idős terhesen veszik le mindenkinek. Ne aggódj feleslegesen!
2008. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugalom, mindenkinek leveszik,és egyáltalán nem veszélyezteti a picit!

27 hetes kismama

2008. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. De akkor nem értem miért írták rá a papíromra , hogy diagnózis : fenyegető vetélés
2008. dec. 1. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt valami másért irták rá pl.ha barnázol......
2008. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem semmi panaszom sincs. De az dühít , hogy amíg benn voltam semmit nem mondott a doki, csak utánna olvastam a papírokat. : (

Első baba azért vagyok ilyen béna.

2008. dec. 1. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokit és kérdezz rá miért írta oda, mert biztos nem ok nélkül. De ilyet hogy odaírja, de semmit nem mondd....Kérdezz rá, az a biztos, ne idegeskedj, lehet semmi komoly!
2008. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor tényleg nem értem miért irták rá egyébként nem vagy béna honnan is tudhatnád-főleg ezt....(20:20)
2008. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem akkor írt rá a doki ilyesmit, amikor a kórházban volt ügyeletben, és oda mentem be hozzá. Ilyen esetben rá szokták írni, mert megüthetik a bokájukat (állítólag), hogy "maszek üggyel" foglalkoznak munka közben. Mondjuk nekem mondta is, hogy ne ijedjek meg, de ezt írja rá. Talán segítettem...

Ne izgulj, minden rendben lesz!

2008. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem a táppénz miatt irták rá.Igy tényleg indokolt a téppénz.Olyan a munkahelyem ahol nem ajánlatos terhesen dolgozni.
2008. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!