Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 évesen elég a kombinált...

32 évesen elég a kombinált teszt vagy komolyabb szűrésre mennétek?És ha igen akkor melyikre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Több mindentől függ. Ha első gyerekem lenne, akkor nem biztos. Ha második, akkor csinálnék egy drága tesztet, hogy ne rontsam el a már elő gyerekem életét egy esetleges fogyatékos babával. Persze szüléskor is sérülhet, ez az egyik ok a sok közül, hogy nem lesz több gyerekünk, én nem merem bevállalni, hogy az álomhármasunk összedőljön.
2021. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En is 32 evesen szültem es csak kombinalt teszten voltam. Ott minden ertek teljesen jó volt, így nem mentem mas fajta szűresre.
2021. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
màsodik baba
2021. jan. 8. 20:16
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Én, ha van rá keret mindenképpen csináltatnék komolyabb tesztet, a kombinált nem túl pontos. Mi Panorámát csináltattunk, igaz én 38 éves voltam tavaly a második babámnál. 30 évesen szültem az elsőt, akkor csak kombináltat csináltattunk, de ennek már 9 éve, akkor még nem voltak így elterjedve a dns tesztek.
2021. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

32 évesen nekem már nagyon torz lett.


Bánom, hogy kombináltra mentem.


Nem önmagában a korom, hanem a korom és az, hogy a vérembe nagyon kevés hormon választódott ki.

A kettő együtt fals, rossz statisztikát adott.

Genetikusnál is jártam miatta.


Én, ha lesz legközelebb ezt a torturát egy statisztikai adat kiatt nem csinálom végig.

Megyek inkább a biztos kromoszoma vizsgálaton alapuló vértesztre.

2021. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekkel csak kombinált volt, másodiknal a kombinált teszt rossz eredményt mutatott alaptalanul. Prenát csinaltattunk utána. Ha lesz 3.automatikusan prena lesz, nem akarok mégegyszer napokig tartó aggódást a kombinált teszt pontatlansága miatt.
2021. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Panorámáról most hallok először. Rákeresek. Nifty és Prena között gondolkodtam eddig.
2021. jan. 8. 21:57
 8/13 anonim ***** válasza:
35%
20 évesen is csináltatnék.
2021. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Prenat csinaltatnek. Az első terhességemnel megfogadtam. De nifty vagy hasonló is jó.
2021. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
32 éves vagyok, megcsináltattuk a Prena Plust. Nekem így nyugodt a terhességem, annyi minden máson lehet így is aggódni...
2021. jan. 9. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!