Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kinek lett...

Terhesség alatt kinek lett zsírosabb az amúgy is kombinált arc bőre?

Figyelt kérdés

Mit használtok ellene? Nekem borzalmasan zsírosodik mellesleg a hajam is, úgy kb a 2.hónap óta.

És hol sápadt az arcam színe, hol pedig szürkés. Erre valami bevált módszer?


2020. dec. 4. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Most hány hetes vagy? Az elején nekem is zsírosabb lett az egyébként is nagyon zsírosodásra hajlamos bőröm, de egy idő után teljesen megváltozott, és szebb lett mint valaha.
2020. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen sajnos. Én évekig küzdöttem zsíros hajjal (most is 2 naponta mosom), a világ összes csodaszerét, praktikáját kipróbáltam - eredménytelenül. Illetve mikor megpróbáltam nem mosni, akkor elkezdett extrém módon hullani. Egyszerűen az vált be, hogy gyakran mosom és kész, erre egy kézzel készült szilárd sampont használok, hogy legalább ne vegyszerezzem szét a fejbőröm.


Arcbőröm ugyanez, arcot mostam, 10p múlva csillogott a zsírtól. Az hozott némi javulást, hogy egyrészről sosem mosok szappannal arcot, mindig kímélő, szappanmentes arclemosót használok, és mindig arckrémezek, ami vízhiányos bőrre jó. Így nem érzi a bőröm szükségét, hogy azonnal liternyi zsírral csillogtassa meg az arcomat. Ez van, ebbe sajnos bele kell törődni.

2020. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Zsíros bőrre mattító primer és vagy / matt alapozó, vagy sima alapozóra púder kerülj mindenféle ragyogó hatású dolgot. Agyagos arcmaszk is jó illetve könnyű, géles arckrémet használj csak. Vannak ilyen mattító papírok amikkel le tudod tapogatni a felesleges faggyút: [link]

Belülről ezzel nem lehet mit kezdeni sajnos.

2020. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A kézműves sampon is ugyanolyan textúrájú lesz a hajra felkenés után, mint egy sima folyékony sampon? Nem lesz tőle ragacsos a hajad?


Ezelőtt nekem az arcra bevált a Helia-D egyik arckrémje,most viszont ahogy letisztitom az arcomat és be kenem ezzel a könnyű kis krémmel, olyan mintha a bőröm kidobná a krémet, a zsír pedig kiül az arcomra. Enélkül sem jó. :/

Azért köszi mindenkinek. 🤗

2020. dec. 4. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!