Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált teszt eredmény 1:4,...

Kombinált teszt eredmény 1:4, Harmony prenatalis teszt negativ. Jart valaki igy?

Figyelt kérdés
Kombinalt tesztem nagyon rossz eredmenyt hozott Down-ra (1:4), igaz az eredmenyen az volt feltuntetve h nincs orrcsont, pedig lathato volt ultrahangon (leleten is rajta van), tarkoredo 2:4, papp-a 1.226, beta hcg 1.886, kor 38, lombik. Kozben megjott a Harmony tesztem eredmenye, ami negativ (olxan mint a Prenatest). Az orvosom ennek ellenere magzatviz mintavetelt javasol :( Jart valaki hasonloan?

2021. jan. 2. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Nem értem, a kombinált teszt eredményén miért volt feltüntetve, hogy nincs orrcsont, ha az ultrahangon látható volt?

Valószínűleg a picit vastagabb tarkóredő és az életkor miatt lett ilyen rossz eredmény, szerintem a Harmony megbízható. Én a helyedben viszont megcsinálnám a magzatvíz mintavételt a saját megnyugtatásomra (elég parázós vagyok), manapság már rutinból végzik, keresnék egy tapasztalt orvost, akire nyugodtan rábíznám magunkat. De ez én vagyok.

Kívánom a legjobbakat!

2021. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem sokan vannak így.A kombinált teszt ,, csalóka". Ismerősömnek 1:6 lett a kombi eredménye,amniora ment az meg -.Megnezetnem egy genetikussal minden eredményem és csak azután mennék magzatvízvételre ha ő javasolja.De elvileg ha itthon élsz küldtek is.Szerintem nem lesz gond nálatok.
2021. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
En is elmennék amnióra biztos ami tuti mert születettmá 23 éves ismerősömnek is downos babája úgy, hogy elvileg minden rendben volt
2021. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Persze az amino a tuti. DE: ha nem muszaj en sem vallalnam be. Lombiknal meg plane nem. En csinaltatnek elso korben egy Prenat is.
2021. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Harmony mellé már minek prena? Ugyanaz...
2021. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1-esnek: koszonom a valaszt :) az asszisztens holgy elfelejtette begépelni az orrcsontos reszt,, mashol vegeztek a kombinalt tesztet, mint az ultrahangot.
2021. jan. 2. 21:48
 7/12 A kérdező kommentje:
4-5-re - koszi a valaszt :) igen, elvileg a Harmony ugyanaz mint a Prenatest. 12-en talalkozom egy genetikussal, majd remelem segit a dontesben de valoszinu hogy megcsinaltatom az amniot, bar igy penzkidobasnak erzem a Harmonyt (130e ft).
2021. jan. 2. 21:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem az ultrahangon nem látták az orrcsontot, és a tarkoredő 3,2. Engem méhlepény vételre küldtek, ami rá egy hétre következett. Előtte a dr úr csínál egy ultrahangot,majd megkérdezted, h mit keresek itt, mert minden rendben van. 😊 De a méhlepény vétel megcsínáltattam,h megnyugodjak.
2021. jan. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy megosztottad a tapasztalatot. Azt nem tudod, hogy mi alapjan van mehlepeny vetel vagy magzatviz mintavetel?
2021. jan. 3. 12:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Minden rendben?
2021. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!