Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12 héten a nyaki redő...

Ha a 12 héten a nyaki redő 3,7 volt, de 2 hét múlva 1,7, akkor ti vállalnátok a magzatvízmintavételt?

Figyelt kérdés

29 vagyok van egy egészséges fiam.

Pécsen vennék le.Van valaki akinek ott csinálták?Milyen eredmény született?


2010. aug. 14. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
SZERINTEM CSAK ELMÉRTEK VALAMIT....
2010. aug. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vállalnám, de elmennék magánba legalább még egy helyre, hogy ott is megnézzék. Inkább fizetnék még 1X vagy 2X magánban egy sima mérésért, minthogy levegyék a magzatvízet és azzal kockáztatnám a vetélést. De TE döntessz!!!!
2010. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamit elkottáztak a vizsgálatnál.... Nem változhat ennyit 2 hét alatt, szerintem. Menj egy másik klinikára, ha teheted és nézesd meg újra.


Amúgy nekem volt magzatvízvétel, nagyon féltem, de minden OK volt. Rizikós korcsoportba tartozom (39 év), ezért megcsináltattam, Te viszont fiatal vagy még, tehát lenne jó tudni a tényleges nyakiredőt, nem feleslegesen szurkálni a pocakodat. Vagy csináltass egy 4es tesztet, és majd az orvosok elmondják, hogy javasolják-e a mintavételt.


Boldog babavárást!

38 hetes km

2010. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!