Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 39 éves vagyok,16 hós a...

Gica04 kérdése:

SOS! 39 éves vagyok,16 hós a kisfiam. Magas vérnyomásos vagyok gyógyszert szedek és szedtem a terhesség alatt is. Vállalnátok így még 1 babát?

Figyelt kérdés
Komoly problémáim voltak a terhesség alatt ezért szültem 3 héttel korábban, 180/120 volt a vérnyomásom és rengeteg probléma előzte meg a szülést. Ödémás voltam tetőtöl-talpig. Sokat voltam kórházban. Simán szültem. Mai napig fenáll ez a probléma.
2011. márc. 19. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen sem. Ha ilyen beteg vagy,akkor komoly a veszély. Gondolj arra,hogy a kisfiadat fel is kellene nevelned. Így is elég nehéz lesz,ha a vérnyomásoddal ilyen bajok vannak.
2011. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Én 40 múltam,gyerekkorom óta cukorbeteg,napi 4 szúrás,és nagyon magas vérnyomásos,gyógyszer nélkül 200 fölött vagyok.Két féle gyógyszert szedek rá,1 éve állítottak le az ace-gátlóról.Engem senki sem tud eltántorítani a babavállástól,bár az orvosaim nem is akartak,hanem biztatnak,és alig várjuk a pozitív tesztet!
2011. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek elég súlyos problémák. Valószínüleg a terhességed nagy részét kórházban töltenéd. Nem zárható ki a toxémia sem, ami veszélyes lehet rád és a babádra nézve is. Én örülnék hogy van egy egészséges gyerekem, főleg hogy már nem is vagy igazán fiatal, és nem kockáztatnám hogy árván hagyom a 16 hónaposom.
2011. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első babámmal hasonlóan jártam, mint te. Mégis bevállaltuk a másodikat. Majdnem mindketten ottmaradtunk. Szerencsére rendbe jött minden, de nem vállalnám be , ha tudom, hogy ez a vége. Nagyon szerettem volna harmadikat, sokszor fája szívem egy harmadik babáért, de nem vállalom, mert a gyerekeimnek anya kell!
2012. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!