Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miskolci Semmelweisben szülő...

Miskolci Semmelweisben szülő kismamák! Mennyi fizetséget adtok a fogadott dokinak szülés után? (Több orvos tarifája is érdekelne. )

Figyelt kérdés
Még nem vagyok túl jártas az ilyen dolgokban, közben is kell adni, egyes vizsgálatok után, vagy csak a szülés után? :-S
2010. aug. 14. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
sosem KELL adni. elég szánalmas az az orvos aki elfogad hálapénzt. szemen köpik így a hivatásukat.
2010. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is ott fogok szülni. Azt még nem gondoltam ki, hogy a végén mennyit kap ( én is kíváncsi lennék rá), de nekem sok problémám volt az elejétől kezdve és bizony minden egyes alkalommmal kapott a dokim 5000-et, amikor megvizsgált. Na meg persze a magánrendelésén is 10000-et.


Így járunk most 50e-nél.



Szóval a válasz igen, vizsgálatoknál a kórházban is kapott.


Amúgy a dolgot én is felháborítónak találom, mint az előttem szóló, de melyik kismama meri megkockáztatni azt, hogy CSAK Ő nem ad. Más lenne ha egyetlen nő sem adna. De így széllel szemben senki nem szeret pis..lni.

2010. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a Semmelweisben fogok szülni, bár vidéki sztk-ba járok rendelésre.

Az első alkalommal az orvosom magánrendelését kerestem fel és céloztam arra is, hogy nem számíthat túl sok hála pénzre az anyagi gondjaink miatt.

Amúgy akkor kifizettem a tarifáját és azóta csak uh-on kapott tőlem alkalmanként 3000 Ft-ot.

Most én is azon gondolkozom, hogy mekkora legyen az összeg a szülés után, talán 30 ezer elég?

A sógornőm a Megyeiben szült ő minden vizsgálatkor 5000 Ft-ot adott és a végén 40 ezret.

2010. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én két fiamat szültem fogadott orvos nélkül és az éppen vizsgálatot végző orvosnak se adtam pénzt, mégis mindkét szülés és a vele járó dolgok szépen megvoltak, semmiféle hátrányban nem volt részem. Most várom a 3. gyermekünket és az előző kettő esetből okulva most sem fogok senkinek sem hálapénzt adni.Szerintem nekem sokkal jobban kell az a pénz, mint nekik :DD

Amúgy édesanyám és két nővérem is egészségügyi dolgozó, tehát nem parasztságból nem adok...

2010. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!