Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok enyhe (tenyleg...

7 hetes vagyok enyhe (tenyleg egyaltalan nem eros) alhasi es derekfajdalom normalis?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mint irtam 7 hetes terhes vagyok mar voltam dokinal minden oke a picivel 6hetesen es 1naposan.

Tegnap elkezdett piciket minimalisan fajni a derekam es hasam alja.

Arra gondolok hogy most valtozik at ott lent minden, alakul a mehem stb.

Nektek is volt ilyen? Egyeb tunetem nincs ami ijeszto lenne. Koszi :)


2021. jan. 13. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Derék fájdalom szerintem a több fekvés miatt volt nekem, az alhasi fájdalom pedig normális, nő a méh, nyúlnak a szalagok. Nekem ugyanígy volt, féltem, de a dokimtól rengeteg infót kaptam, hogy miért van, emiatt nyugodtam meg én is. Egyszóval nyugalom. 😀 Gratulálok, boldog babavárást!
2021. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szuper akkor normalis!🤞🏻😬 sajnos sok butasagot lehet itt olvasni nem csak jo dolgokat.

Lehet tenyleg a tobb pihenestol mert most csak heti 2 napot dolgozok igy.

Koszonom szepen!😻

2021. jan. 13. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!