Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok barna folyásom...

7 hetes vagyok barna folyásom van, fájdalom nélkül. Megmaradhat a pici?

Figyelt kérdés
Kaptam Utrogestant. Megmaradhat a pici? Tegnap szexeltünk, ma kezdődött. Semmi fájdalmam nincs.
2020. nov. 5. 13:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nem friss vér, rozsdabarna
2020. nov. 5. 13:25
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre senki nem fog tudni hitelt érdemlően válaszolni, de lehet, hogy semmi baj nincs.
2020. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyenkor tényleg 50-50%

Ha nem progi hiány miatt barnázol az Utro nem segít 😩


Én 7 hetesen kezdtem barnázni este. Üg, eleten kaptam utrot, de reggelre intenzív vérzés lett. Elvetéltem 😓


Remélem neked több szerencséd lesz. Szorítok értetek

2020. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem saját, de tapasztalat. Ne szexeljetek. Barátnőmnek is így volt. Nála kiderült, hogy hematoma okozza. Több hetig vérezgetett, hol jobban hol kevéssé. Végül elment a baba. Nekik nem mondtak hogy nem lehet szexelni, de mindig szex után kezdett vérezni.
2020. nov. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

7 hetesen kezdtem el barnázni, mellette görcsöltem is. Ügyelet. Szívhang nem volt. 2 nap múlva már erőteljesebb vérzésbe váltott át. Műszeresen fejezték be a vetélést.


Az jó jel lehet hogy fájdalmad nincs. Nekem elég erőteljes görcsök kísérték.


Kitartást kívánok neked!

2020. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem fogunk ezek után az biztos. Jaj istenem, remélem nem lesz semmi baj. Lefeküdtem, most elmuloban van.
2020. nov. 5. 13:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak görcsök, csak barnázgattam, de nem maradt meg a kicsi.

Második terhességgel nem volt ilyen, most 17 hetes vagyok.

Remélem veled minden rendben lesz!

2020. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mintha elvágták volna vége
2020. nov. 5. 17:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer 7 hetesen elvetéltem, akkor 2-3 naponta együtt voltunk... aztán mikor újra terhes lettem a 12 hétig kb 3 xor voltunk együtt és hál istennek semmi probléma szépen fejlődik. Nem tudom,hogy van e köze hozzá. De mi így jobbnak láttuk,hogy megtettünk mindent érte ,hogy maradjon és maradt is hál istennek. 14+5 hkm
2020. nov. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#3 vok.

Örülök.😊


Egyébként nemem is együttlét után kezdődött a barnázás.

A következő terhességnél mi sem voltunk együtt a 12 hétig

2020. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!