Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most már engedjem el?

Most már engedjem el?

Figyelt kérdés
Itt fekszem a korházban! Hétfőn este bejöttem ügyeletre mert elkezdtem vérezni, akkor 11mm petezsák és szikhólyag sejthető, tegnapra elis múlt a vérzés! Ma délután nagyon elkezdtem vérezni kijött egy nagy adag alvadt vér én már úgy jöttem be a kórházba, hogy ennyi volt, teljesen kiürültem, erre 18mm szabályos petezsák benne szikhólyag és zárt méhszáj. Persze bent tartottak,kérdeztem, hogy ha zárt a méhszáj akkor honnét vérzek, de lehet annyira ideges voltam, hogy nemis figyeltem oda! De meg mindig vérzek és nagyon félek 😪
2021. jan. 13. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ne add fel a reményt.

Én most vagyok 12hetes. 5-8-11hetesen is voltam vérzés miatt az ügyeleten. Most utoljára szurit is kaptam és az osztályon kellett feküdnöm ambulánsan este 6ig. Minden alkalommal azt mondták nem tudják honnan jön, se hematóma se ciszta. Zárt vagyok. 8hetesen alaposan átnézet a főorvos is. Ő se tudta.

Holnap megyek uh-ra. Azt mondta tegnap a doki hogy ha ott minden rendben ne aggódjak.


Ez a második terhességem. A fiammal is 2x voltam vérzés miatt.


Amíg nő van remény.

2021. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A probléma kevésbé a vérzés, inkább az, hogy 18mm petezsákban már kéne lennie embriónak, nekem inkább ez a furcsa. Nekem 15mm petezsákban 3mm embrió volt szívpulzálással.


Ennek ellenére én nem adnám fel. Simán vérezhet egy méhszájseb, vagy a terhesség miatt amúgy is vérbő állapotban van a szervezet, így előfordulhatnak vérzések. Akár egy hajszálér is elpattanhatott. Ha a ,,baba" miatt véreztél volna, akkor szerintem már összeesett volna a petezsák.

2021. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!