Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 3 hete szeretkeztem a párommal. Gyógyszert szedem rendszeresen. Viszont mègis olyan èrzèsem van hogy terhes vagyok. (Fáj a fejem, hányingerem van, fájnak a melleim..stb)

Tegnap megjött a mensim de eltèrő volt a megszokottnál, a színe ugyanolyan volt mint szokott viszont a mennyisège nem,sokkal kevesebb volt mint amennyi szokott lenni.

Azt tudni kell rólam hogy nagyon stresszelős típus vagyok, szóval lehet ez miatt is az egèsz. Fogok venni terhessègi tesztet mindenkèpp. De szüksèg lenne a vèlemènyeitekre, mert nem hagy nyugodni a dolog. Előre is köszönöm!:)



2021. jan. 14. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes...
2021. jan. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a stressz
2021. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy nem vagy terhes, ne aggódj
2021. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat. Viszont gumit nem használtunk, csak a gyógyszerben bíztam de az sem vèd 100%-san, plusz hallodtam pár olyan esetről hogy valaki terhessèg mellett is menstruál, nyílván nem a megszokott módon. Ezèrt van bennem aggodalom:)
2021. jan. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!