Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen ha folyik az...

36 hetesen ha folyik az előtér az nem probléma?

Figyelt kérdés
16.hét óta van jelen, de csak hébe hóba. Mostanra konkrétan folyik. Napközben csak akkor ha véletlenül megnyomom, este viszont úszik a hálóingem és éjjel ha felkelek, az ágyam is. Sok helyen olvastam hogy akinek sok volt az előteje, az nem tudott végül szoptatni, vagy csak nagyon keveset. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mikor ennyire megindult a tej, azok tudtak e szopiztatni. Meg az is érdekelne, hogy kinek mikor indult be a szülés ehez viszonyítva :)

2021. jan. 15. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdésben az elírásért bocsánat, telefonom átjavította és későn vettem észre
2021. jan. 15. 16:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is hamar elindult és be is csomósodott, ezért már akkor tele volt elzáródással. Szülés után kifejni sem tudtam, halálra idegesített 4 hónapig tudtam szoptatni, hogy ehhez volt e köze nem tudom. 2.babánál nem volt ilyen hamar és annyi mint előző babánál őt 6 hó ig tudtam.,3 baba 20 évvel később azért írom az időt lehet az volt az ok, de itt semmi nem jött soha, szülés után 1 héttel indult be őt 8 hóig szoptattam.
2021. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sok előtejem volt leginkább a 30.héttől. Nagyon sok tejem lett. Szopiztatások után is tudtam elég sok mennyiséget fejni. Még ugyan 6 hetes a babám de egyenlőre elég neki remélem így is marad :)

A másik kérdésedre nem nagyon tudok válaszolni. Nekem indított szülésem volt burokrepesztéssel :)

Kitartást és könnyű szülést!

2021. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2021. jan. 16. 05:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tele leszel és spriccelnek majd
2021. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!