Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7,3 mm embryo szívhanggal, kb...

7,3 mm embryo szívhanggal, kb 6+4-nek felel meg?

Figyelt kérdés
Simán csak 6 hetet mondott a doki, és elfelejtettem a sok kérdés közepette ezt is megkérdezni. Papírra is ennyit írt. A másik, meg hogy egészen jobb oldalt találta meg a picit, ez miért van? Gondolom nem gond, mondta volna, csak érdekel.

2021. jan. 15. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
6 hetes vagy, pár nap mit számít? Nekem 6+1-nél szívhang se volt és még nem volt értelme mérni se, úgyhogy biztos rendben van a méret.
2021. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes méret, nincs miért aggódnod!
2021. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de a kérdés az volt, hogy mennyi idősnek felel meg, nem pedig az, hogy jó e a mérer.
2021. jan. 15. 23:03
 4/13 anonim ***** válasza:
A doki sose fog napozgatni. Nekem mindig csak a hetet mondta. Amikorra ki vagy irva, azon a dátumon lévő nappl (szerda) azon a napokon van a hét forduló. Nekem így számolt. Majd magadnak számolod a napokat így ki ha akarod.
2021. jan. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Jóhogynem már percre pontosan mondjuk meg neked......


Nekem sem mondta sosem a dokim a napokat, hanem csak, hogy hányadik hét. Lényegtelen... ha nincs baj, mit kell aggódnod?!

2021. jan. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem írt a papírra semmit azon kívül, hogy 6 hét, de ezt leírtam, így kiszámolgatni sem tudom magamnak. Amikor erről kérdeztem, azt mondta ő ezt inkább majd csak a 12 heti UH-án mondaná meg, addig nem is találkozunk ha nincs baj. Tehát nem tudom mikor van hétforduló. Egyébként köszönöm, nem kell percre pontosan... Nem véletlenül van a kérdés kiírás mellett megjegyzés. Ettől függetlenül megy a pipa.
2021. jan. 16. 08:46
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A terhességet az utolsó menstruációtól számolják. Ha azért nem tudod, mikor van a hétforduló, mert rendszertelen a ciklusod, akkor meg pláne nem megy bele az orvos találgatásokba, ezért mondott csak 6 hetes. És majd 6 hét múlva látni fogja, hogy mekkorának felel meg.
2021. jan. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha azt írja valaki, hogy ennyi időhöz ez teljesen jó méret, az azt jelenti, hogy egy ekkora méretű embrió épp ennyi idős (átlagosan). Egyébként:

[link]

2021. jan. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyébként felírták a napokat is az első trimeszteres leletekre, mert az uh gép a biometriai adatok alapján automatikusan kalkulál egy terhességi kort. A doki meg mindig ezt diktálta be az asszisztensnek. De a második trimesztertől már bőven vannak akkora eltérések a magzatok közt, hogy pár nap ide vagy oda az átlagos adatokhoz képest semmit nem számít.
2021. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem rendszertelen a ciklusom. Azóta megtudtam, hogy egyszerűen csak ilyen a doki. De bízom benne, nagyon lelkiismeretes, tehát én nem kérdeztem rá ezekre, ennyi. Pusztán csak érdekelt, nem vagyok befeszülve. Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 16. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!