Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés után szorulás?

Hasmenés után szorulás?

Figyelt kérdés

Másfél hete hasmenésem volt. Az 2nap alatt enyhült, utána már csak napi 1x mentem az is félig vizes volt. Napról napra jobb lett most ott tartok hogy 3-4napja most voltam először és kőkemény volt... ráadásul a színe is sárga másfél hete. Nem értem miért alig eszek ha eszek is akkor szendvics, pirítós vagy leves.


értem én hogy terhesség meg minden. 13hetes vagyok. 2. Terhesség


Volt így valaki? Mire jött helyre?


2021. jan. 17. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig változó volt. Hetekig hasmenés utána hetekig kemény volt a székletem. Lehet most a vas fogta meg neked. Nekem tuti, hogy a magnéziumtóo volt a hasmenés.
2021. jan. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, főleg az elején, egyik héten hasmenés, aztán egy szinte hetekig semmi... mióta magnéziumot szedek, azóta jó minden :D bár ha tényleg amúgy is alig eszel, akkor mondjuk nem nagyon van mit csodálkozni, aki keveset eszik, az keveset is szrik.
2021. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Nem a mennyiség a probléma hanem hogy nem is akar kijönni
2021. jan. 17. 20:57
 4/4 A kérdező kommentje:

Most reggel megint hasmenésen volt...

Nem értem

Magnéziumot amúgy nem szedek csak nospát doki javaslatára

2021. jan. 18. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!