Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szorulás tudom gyakori...

A szorulás tudom gyakori terhesség alatt, de a hasmenés? Napi egyszer de az olyan "fisi-fosi" jellegű. egy hete van.28hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét terhességemnél nagyon lágy volt a székletem (most vagyok a másodikkal 38hetes terhes). Naponta egyszer vagy többször, de szinte hasmenés volt. Azt mondta a védőnő, hogyha valami vírusra gyanakszom, akkor menjek a háziorvoshoz, de ez nem olyan hascsikarós volt, hanem olyan, mint akinek nagyon gyors az anyagcseréje. Most így a terhességem végén már szinte minden pisinél érzem, hogy jön a kaki is :-S Szinte megy a hasam. Gondolom összefüggésben van a belek mozgása méhtevékenységgel. Sokat keményedik a hasam, gyorsabb a belek perisztaltikája. Másra nem tudok gondolni, de legalább a szorulás kellemetlenségeit nem tapasztaltam meg.

Remélhetőleg nálad is erről van szó :)

2011. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Világ életemben nehéz ügy volt nálam a széklet- úgy terhesen,mint egyébként. Mostanában azonban mégis ami "könnyen jön,könnyen is megy" :D Pedig nem eszem több rostosat,mint eddig...


Nem lehet,hogy valami olyat ettél,ami megindította a "széklet- folyót" ?

Ha nem túl gyakoriak- napi max 3-4x ,akkor nincs miért aggódni!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:3. babáját váró, 31heteske

2011. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2.babámat várom, az elsőnél inkább szorulásos voltam.most meg mondom napi egy, de az híg.rendesen eszek, nem fáj a hasam, nem hinném,hogy vírus.de azért jelzem az orvosomnak is .köszönöm az értelmes válaszokat.

boldog babavárást

2011. júl. 14. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Szintén nekem is könnyebben ment minden a terhességeim alatt, most vagyok a 2.kal babás.

Ha nem csikar, nem görcsöl, akkor normális valószínűleg, mondjuk én 2 marokra eszem a gyümölcsöt, de télen is ugyanígy volt, amikor csak banánt ettem :).

Figyelj azért, hogy eleget igyál, nehogy gond legyen :)

üdv: 33 hkm

2011. júl. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!