Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-13hetesen szeretnék magán...

12-13hetesen szeretnék magán UH-ra menni. Milyet érdemes csináltatni, hogy lehessen tudni esetleg már a baba nemét?

Figyelt kérdés
Ahol élek nem mondják meg a baba nemét. Haza fogok utazni Mo-ra, és nem tudom, hogy 2D-s, 3D-s, vagy 4D-s ultrahangot csináltassak. Meg esetleg hátha látszana már, hogy kisfiú vagy kislány, még akkor is, ha ez nem 100%, jobb mint a semmi. :)
2008. dec. 2. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen pici terhességnél még 4D ultrahangon is csak tippelnek, hogy fiú vagy lány. Szóval ha majd bármit is mondanak, nem érdemes feltétlenül elhinni. Beleéled esetleg magadat valamibe, az se túl jó. Inkább majd a 18.hét körül, az már biztosabb.
2008. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, de külföldön élek, emiatt nem tudok csak úgy haza repkedni akármikor iskola, meg munkahely mellett. Itt meg nem mondják meg a baba nemét. Azt tudom, hogy ilyenkor még nem valószínű, ez egyértelmű, nem is venném készpénznek, feltéve ha látszana egyáltalán. Valamint első sorban azért lenne jó, hogy megnézzék egészségesen fejlődik-e a baba.
2008. dec. 2. 11:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj 4D-re.Mindenét megnézik,igy nyugotabb leszel.Kapsz képet is,ami nagy öröm lehet neked,mert nem mehetsz sűrűn uh-ra.Nekem ilyenkor megsaccolta a doki a nemét és az késöbb 100%lett.
2008. dec. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor a 4D sokkal alaposabb, ugye??? Akkor olyat fogok kerni. Sima vizsgalatert is elker 8000Ft, a 2D-s UH nem tudom mennyi lenne magaban, gondolom minimum ennyi, a 4D pedig 12ezerbe kerul jelenleg, akkor jobban jarok ha erre kerek idopontot.
2008. dec. 2. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!