Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor utalhat a pozitiv...

Mikor utalhat a pozitiv terhességi teszt rosszra? (többi lent)

Figyelt kérdés
8.hetbe lépek holnap de csak jovohet csütörtökre 9+2 re van időpontom orvoshoz. A terhesség már megállapított, jó helyen is agyazodott be, de még nem volt embrió mikor voltam. Mára már kellene lennie szivhangnak is ugye? Vérzés, maszatolas, görcsök nincsenek, de sajnos nyáron sem voltak mégis 8+0 kiderult h csak üres petezsák van,pedig tüneteim is voltak.Most is vannak. Ha csinálnék egy tesztet mutathat azt h nem fejlődik rendesen a baba? Mert amúgy erős + tesztjeim voltak még kB 2 hete. Szerintetek csináljak v bizakodjak h minden rendben lesz.
2021. jan. 18. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy csíkból mégis mit lehet megállapítani? A terhességi teszt csak azt mutatja, hogy van-e HCG, nem azt, hogy mennyi.
2021. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Semmit nem mutat meg

2021. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hiába tesztelsz.Abból mégis hogy derülne ki hogy minden rendben van?Nem fogja neked kiírni hogy szabályos petezsák benne xy méretű embrió.Sajnos ki kell várdd az időpontod.Vagy ha nem birod ki akkor másik orvoshoz esetleg tudsz gyorsan idópontot intézni ha megfizeted
2021. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
,🤦‍♀️
2021. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Pl ha egy ferfi teszteli.. altalaban hererakra utal
2021. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem kell gunyolodni. Arra gondoltam hátha halványabban mutatja a hcgt ha pl elkezdodott a vetélés v nem fejlődik a baba akkor nem termel a testem már annyi hcgt. De bocs a hülye kerdesert
2021. jan. 18. 15:55
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatná, még missed ab után is, mikor már kipucoltak mindent, szóval még azutn egy héttel is pozitív a teszt.
2021. jan. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem meg elkezdett halványodni és estére elöntött a vér kb.7 hetesen. De nekem előtte iszonyatos görcsök is kezdődtek. Másnapra már negatív volt a teszt.
2021. jan. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. jan. 18. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo. Voltal orvosnal azota? :)
2021. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!