Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utan aki azonnal...

Missed ab utan aki azonnal teherbe esett mikor derult ki hogy ujra babat var?

Figyelt kérdés

Aki esetleg at esett missed ab muteten es utana egy menzeszt sem vartak meg es ugy lett terhes mikor derult ki?

Nem felt hogy meg korai es baj lehet?



2021. jan. 18. 18:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

En is csak pislogtam amit olvastam de ők bizton allitottak hogy nem volt, de ezek szerint megis ha lett baba.


Egyebkent soha nem hasznaltam tesztet. Interneten neztem menzesz szerint. Kidobta a termekeny es nagyon termekeny napokat. Igy jott ossze a masodik baba is. Csak ugye sajnos elment..


Most nem nezelodok mert ugye nem jott meg. Vettem tesztet, hatha kelleni fog :)

De ha nem jott ossze most sem keseredek el.

2021. jan. 19. 13:19
 12/22 anonim ***** válasza:
Én várnék, bármennyire nehéz is. Nekem november végén volt missed ab műtétem, a dokim 2 menzeszt javasolt várni. El is magyarázta, hogy azért, mert még nem kell hogy kellő vastagságú nőjön eleinte a mehnyalkahartya, így nagyobb az eselye, hogy rosszul tapad meg és megint csak missed lesz. Persze van rá sok példa, hogy rögtöni terhesség is problémamentes lesz, de én nem tudnám elviselni, ha ez okból megint baj lenne. Nekem 6 hétre jött meg először. Így még várunk, baromi nehéz, hiszen kB fel év telik majd el a teherbeesesemtol az újabb próbálkozás kezdetéig.
2021. jan. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Annyi mindent olvas az ember, hogy nem tudja mar mit csinaljon. Ahany orvos annyi felet mondanak. Valaki tartja magat a 6-1 ev varakozashoz.

A masik 3 honapog javasol

A harmadik meg a 3 hetes kontroll utan azt mondja azonnal lehet probalkozni.

Tudosok szerint meg nagyobb az esely

2021. jan. 19. 19:41
 14/22 A kérdező kommentje:

ha 3 honapon belul esunk teherbe.


Ha most nem is jon ossze akkor varunk menzeszig.

Nagyon szeretnenk a babat..ez a 3 het is borzalmasan lassan telt le. Nem hogy 3 honap.

Max 2 menzeszt tudnek nagy nehezen kivarni.

Egyik no sem egyforma.. nem mindenkinek ugyan annyi ido a gyogyulas. De ez csak az en velemenyem:)

2021. jan. 19. 19:44
 15/22 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom, hogy magamat marcangolnam, ha azért menne el a második baba is, mert a méhen meg nem volt felkeszulve a befogadására, azért mert nem tudtam várni, ugyanis ez újabb több hónap szünettel járna. Nekem is nagyon nehéz kivarni, sőt, most meg az covid vakcina miatt meg egy kicsit rahuzunk 😔
2021. jan. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

En is marcangolnam magam hidd el. De akinek egy orvos sem mond semmit ( ez vagyok en) az azt se tudja hirtelen mit csinaljon. Mindenhol mast olvasni.

Es annyi helyen latni, hogy mar eleg sok mindenkinek bejott a 2 het utani probalkozas, hogy akkor mar proba szerencse alapon megprobalja az ember.

Holnap kiderul mit mond az orvos kontrollon :)

2021. jan. 19. 20:35
 17/22 A kérdező kommentje:

Update: 3 ember 3 felet javasolt.


1.Orvos 2-3 honap mulva probalkozzunk

2.Orvos 4-5 honap mulva

3.Orvos 6 honap mulva (covid miatt leginkabb)


Igy legyen okos az ember amikor harom ember 3 felet mond..

Ugy vagyunk vele, hogy ha most nem jott ossze akkor varunk egy menzeszt es csak utana allunk neki komolyabban.

Egyaltalan lesz-e az elso menzesz utan peteérés/ovu. vagy sem. Meddig fog tartani stb.

2021. jan. 20. 18:35
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly karácsonykor voltunk ugyanebben a cipőben.

Én hónapokig nem akartam hallani sem a témáról... Gyászoltam, kellett ez nekem ahhoz hogy tudjam nem helyetesíteni akarom, de mindenki más...

Sokat olvastam a témában.. Szerettem volna meggyógyulni és úgy belevágni mert megérdemli a baba..kb 6 hónap volt mire tudtam könnyek nélkül beszélni a történtekről, rá 2 hónapra megfogant a csodánk.


23 hkm

2021. jan. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Szia!


Elhiszem, es sajnalom a tortenteket. Meg kell gyaszolni. Es lelekben is meg kell gyogyulni fel kell dolgozni.


En sem helyettesiteni szeretnem! Errol szo sincs. De nagyon vagyom masodik babara. Soha az eletben nem vartam meg menzeszt igy mint most. Szeretnenk mihamarabb probalkozni es boldogok lenni , hogy jon egy ujabb kis csoda az eletunkbe. Es remelem nem is lesz semmi baj.. ( para mami leszek valoszinuleg)


Nektek pedig jo egeszseget kivanok!:)

2021. jan. 24. 09:28
 20/22 A kérdező kommentje:

Egy kis info, hogy megjott. :)

Nem vagyunk elkeseredve. Innentol nezem majd az ovulaciot, termekeny es nagyon termekeny napokat es ha osszejott beszamolok:)

2021. jan. 26. 17:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!