Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utan aki azonnal...

Missed ab utan aki azonnal teherbe esett mikor derult ki hogy ujra babat var?

Figyelt kérdés

Aki esetleg at esett missed ab muteten es utana egy menzeszt sem vartak meg es ugy lett terhes mikor derult ki?

Nem felt hogy meg korai es baj lehet?



2021. jan. 18. 18:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem augusztusban volt missed abom. A 7 héten halhatott meg. A műtét után 2 héttel (!) már zöld utat kaptunk, lehetett próbálkozni élesben. A harmadik hónapban nem akart megjonni, de negatívat teszteltem, azt gondoltam az uj pajzsmirigy-bogyom miatt. A 45. napon csináltam még egy tesztet, mondván ha ez is negatív, nem érdekel tovább a téma. Nem nézek se ovulaciot, se naptarat, se semmit, majd jön ha jönni akar. De tesztem olyan pozitív lett, hogy majd leugrott :)

Ma töltöttük a 15 hetet.

Pont tegnap voltunk genetikai szűrőn, ahol a doki elmagyarázta, hogy mi okozza a down-szindromat, patau- es edwards-kort. Mindegyik oka egy-egy kromoszoma. Ezekkel a kromoszomahibakkal lehet elni(egy darabig), a többi hiba el sem jut odáig, hogy baba legyen belőle. Sajnos ez nagyon fekete es fehér, de aki atelte tudja milyen egy vetélés. Es ha arra gondolok, hogy aki a pocakomba volt augusztusban, sokkal rosszabb lett volna mint egy patau-s vagy edwards-os megköszönom az egieknek, hogy nem hagyták szenvedni. Talán így kicsit könnyebb túllepni rajta.

2021. jan. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnalom, hogy elment a baba es gratulalok az uj babocahoz is! Sok egeszseget kivanok!:)



Igen, jobb egy egeszseges baba mint egy beteg. De az embernek akkor is rosszul esik es faj, hogy akit annyira szeretett volna, hallotta a szivvereset az elment es nincs tobbe.

Nekem most van meg, normalisan hala istennek. Sok helyen olvastam, hogy mutet utan zavaros lesz a menzesz, keves napig van meg stb. De hala istennek nekem minden normalis:) Nezek majd egy ovulacios naptarat es akkor egyutt leszunk. Bizom benne hogy nekunk is megmarad !

2021. jan. 28. 19:09
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!