Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utan aki azonnal...

Missed ab utan aki azonnal teherbe esett mikor derult ki hogy ujra babat var?

Figyelt kérdés

Aki esetleg at esett missed ab muteten es utana egy menzeszt sem vartak meg es ugy lett terhes mikor derult ki?

Nem felt hogy meg korai es baj lehet?



2021. jan. 18. 18:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőm külföldön él, nekik kifejezetten javasolták, mert nagyobb eséllyel marad meg a baba a magas hormonszintek miatt. Félni szerintem mindenki fél, akinél volt korábban probléma. Drukkolok!
2021. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1/1 koszonom a valaszt:)

En sok felet olvastam. Ahany orvos annyi velemeny. Valaki 3-6 honapot javasol pihenesnek + 3 het szigoru hazasmentes elet.


Valakinek 2 hettel kesobb mar lehet vedekezes nelkul is nemieletet elni es probalkozni.


Mi 2 het utan voltunk egyutt.. nem vedekezunk. Ugy vagyunk vele, hogy ha jonnie kell akkor jonni fog.

De nem tudom mibol fogom tudni, hogy az vagyok ujra hiszen meg sem jott meg. Es azt sem tudom mikor kene egyaltalan megjonnie.

2021. jan. 18. 19:23
 3/22 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 6 héttel missed után jött meg, ha addig nem jön, ott nézz egy tesztet, és onnantól hetente míg +lesz, vagy megjön.

2021. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Koszonom az infot!:)
2021. jan. 18. 19:50
 5/22 anonim ***** válasza:
Én július 21 kén spontán elvetéltem 7 hetesen. Kb 2 napig véreztem rendesen plusz még vagy 10 napig csak pecsételő vérzésem volt. Ahogy abba maradt már együtt voltunk védekezés nélkül. ( A dokim engedélyével) augusztus 17 kén pedig picit megszédültem még aznap délután teszteltem halvány pozit. Minden rendben a kicsivel. 25+1 hkm.
2021. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Gratulalok a babahoz! :) Jo egeszseget a tovabbiakban is!

Jo ilyeneket olvasni, ilyenkor tudom hogy van remeny.

Es hatha nekunk is osszejott.

2021. jan. 18. 22:26
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Köszönöm ! Sajnálom a történteket. Nekem az segített feldolgozni ,hogy rögtön sikerült. Kivánom ,hogy minnél hamarabb bővüljon a család. 😊
2021. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Koszonjuk! :) Mi pont Karacsonykor veszitettuk el..

Nagyon szeretnenk masodik babat.

A sok pozitiv tortenet nyugtatja a lelkem hogy van remeny es esely barmire.


Valakinek egyebkent volt ovulacioja? Es tudtatok esetleg mertetek Vagy csak jokor voltatok egyutt? :)

Olyat is olvastam mar itt , hogy valaki ovulacio nelkul esett teherbe

2021. jan. 19. 08:02
 9/22 anonim ***** válasza:

Ovuláció nélkül nincs érett petesejt ami találkozhatna a spermiummal, úgy nem lehet teherbe esni... Olyan lehet hogy nem veszed észre, vagy akár uh-n se veszik észre, és ezért hiszed hogy nincs.

Az lh tesztek nekem se mutattak ovulációt soha, igaz, nagyon körülményesnek találtam a használatukat, lehet hogy rosszul csináltam valamit. Fál év után karácsonykor lettem terhes, halvány gőzöm sincs az ovulációmról, az ünnepi mindentszabad jegyében még a nyákomat se figyeltem. De ha nem lett volna, most nem lenne baba :)

2021. jan. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5 ös és 7 es vagyok én ovu tesztet használtam .
2021. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!