Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
12 napja késik, két tesztet is csináltam mind a kettő negatív lett. A mellbimbóm érintésre nagyon fáj, a ruha ahogy hozzá ér égő/viszkető érzés alakul ki. Lehet esély babára még, vagy teljesen esélytelen?

2021. jan. 19. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szia!Menj orvoshoz mielőbb.Lehetsz terhes.Lehet később fogant,ki tudja.Hcg vérvétel mindent kizáróan megmutatja terhes vagy e vagy nem.Ultrahang nem olyan biztos ha még nagyon korai a terhesség
2021. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a gyors választ. Február elejére kaptam időpontot. Addig pedig marad a bizonytalanság, ha a teszt nem mutat majd mást.
2021. jan. 19. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vársz akkor mást nem tudsz.Max annyit hogy 2-3 naponta tesztelsz.Rossmann-os Facelle teszt jó és nem drága
2021. jan. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A hcg vérvétel magánlaborban sem nagy összeg, ha megengedheted magadnak jobb, mint a bizonytalanság:

Pl.: synlab: [link]

Klinikai kémiai és immunológiai vizsgálatok között szerepel, 2.700 Ft. Szerintem ehhez jön még 1-2.000 Ft vérvételi díj. Két vérvétel kellene, 2-3 nap különbséggel, még így is 10.000 Ft alatt vagy.

Ha babát szeretnél, a stressz nem tesz jót, van olyan ismerősöm, akinek a 12. Héten lett először pozitív a terhességi teszt.

Drukkolok, amennyiben örülnél neki 😀.

2021. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Elkezdtünk próbálkozni és szinte rögtön késett, de a teszt nem mutatta.. 2 hét után megjött. Iszonyúan fájt és az állaga is érdekes volt. Talán kémiai. :(

Szurkolok! Neked legyen szerencséd!

2021. jan. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek😊
2021. jan. 19. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!