Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetet töltöttem ma. 3 hete...

13hetet töltöttem ma. 3 hete kezdtem nagyon rosszul lenni. Normális?

Figyelt kérdés

Hétről hétre vagy inkább sokszor napról napra egyre rosszabb. Minden szag zavar. Az illatok is sokszor forgatják meg a gyomrom. Egyre többször fordul elő hogy hánynom kell. Azt hittem hogy jobb lesz de tényleg egyre rosszabb.


Van egy 3 éves ovis fiam. Akit ugyan ellátok meg a háztartást is megcsinálom de iszonyat lassan megy minden. A főzéshez lassan orrcsipesz kell.

A vérnyomásom is 105-120/65-85. Tegnap este 106/67 volt 80as pulzussal.

Akinek kesőn kezdődött vagy sokáig kitartott a rosszulléte az heny hetes koráig szenvedett? Meddig lesz ez így?


Picurral egy hete minden rendben volt.


2021. jan. 19. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális. Nem lehet megmondani sajnos.
2021. jan. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem vészes hányásom volt a 7.től a 36.hétig. Igazából zombi voltam végig ,semmit nem élveztem,enni sem tudtam, mindentől hánytam,mindent kihánytam. Egyelőre ezért félek 2. gyerekeket vállalni ,mert mi van van ha az a terhességem is ilyen lenne. Sajnos nem tudni ki hogy viseli,kinek mikor múlik,elmúlik e egyáltalán. Kitartás

2021. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!