Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. napon volt az ovulàcióm...

A 12. napon volt az ovulàcióm (ovu teszt kimutatta) most vagyok a 30. napon, babát szeretnènk a férjemmel. Szerintetek mennyi idő a beàgyazódás? Nincs semmi tünetem. Most már érdemes lenne tesztelnem?

Figyelt kérdés

2021. jan. 20. 06:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 17. nap volt ovum 26. napon nagyon nagyon halvány pozim volt 9dpon,már nyugottan tesztelhetsz mutatnia kell ha tuti az ovud.

2021. jan. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 vagyok írd majd meg mi lett
2021. jan. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
negativ lett
2021. jan. 23. 06:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, magyarán ez az ovu teszt egy nagy kamu, en meg mar bizakodtam, hogy ha az ovu pozitiv es eltelik 21 nap akkor addigra beagyazodik es ki tudja mutatni... akkor meg nem ertem miert nem jon meg, bar nekem valtakozo hosszusaguak a ciklusaim multkor 26 nap elotte 32... elotte meg majdnem kethavonta volt ( jo de elotte fogamzasgatlot szedtem evekig) na igy most mar tanacstalan vagyok tenyleg
2021. jan. 23. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!