Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg csak evésen múlik,...

Tényleg csak evésen múlik, hogy ki mennyit hízik terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy ez alkati kérdés is. Szerintem a hormonok is nyomják a szervezetet meg a vizesedés sem utolsó ebben a témában.

Leírnátok, hogy ki hogyan járt terhessége alatt? Én nagyon el vagyok keseredve.


2021. jan. 21. 08:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak azon múlik nyílván.

De sok múlik azon is.


Nyilván aki végig hány, az nem bír enni, nem fog sokat hízni (zsírban.)


Aki kívánós, és nemigen hány, az fog.

2021. jan. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Ja, nekem:

1. baba: 11 kg (79-ről 90-re, sok hányás, 38 hetesen szültem, 3120 g-os babát)

2. baba: 14 kg (69-ről 83-ra, alig hánytam, Snickers-függő voltam, 41 hétre, 3860 g-os baba lett)

3. baba: 13 kg (65-ről 78-ra, hasonló, mint a második, 40+2 indítás, 3660 g lett)

2021. jan. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsősorban alkati kérdés, és nem mindenkin látszik meg ugyanúgy 5 kg.


Én alapvetően vékony vagyok, most 28 hetesen eddig 10 kg-ot híztam, de csak annyi látszik, hogy nőtt a pocakom, még az sem extrém nagy, amúgy nemi igazán híztam sehova máshova, még mindig vékony vagyok.


A barátnőm meg 3-4 hónapos terhesen nézett ki úgy, mint én most 6 hónaposan, de ő alapból erősebb testalkatú és hízékonyabb volt.

2021. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Én nagyon-nagyon hízékony vagyok. 57 kg-val kezdtem és 8 kg-t híztam a terhesség alatt, ami szülés után egyből le is ment, úgyhogy marha nagy szerencsém volt. Nem voltam kívánós, sőt, nagyon sok mindentől felfordult a gyomrom, de volt olyan, hogy heteken keresztül naponta ettem jégkrémet. Hányni nem hánytam soha.
2021. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%

Igen csak az evésen. Ha nem eszel több kaloriát, mint amit elhasználsz, akkor nem hízol.

A vizesedés, az nem hízás.

2021. jan. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

#5

Gyanítom, a kérdező súlygyarapodásra gondolt, ez a kérdésből is kikövetkeztethető...

2021. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Más a hízás és más a gyarapodás. A gyarapodás, vizesedés alkat és terhesség függő.

A hízás pedig igen, az evésen múlik.

2021. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

De már maguk a hormonok is befolyásolni fogják a terhesség alatt, hogy mennyire vagy éhes, mennyire ennél, hánysz-e, mennyire lassul be az anyagcseréd, mennyit vesz fel a korábbival megegyező ételmennyiségből a szervezeted... szóval, ilyen szempontból totál emberfüggő.


Van, aki 10-et hízik, van, aki 20-at, de lehet, hogy egyikükön sem látszik meg jobban, mint a másikon.

2021. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a kérdésfeltevés. Az, hogy terhesseg ALATT hány kiló vagy, nem csak a kajatol függ. Az, hogy terhesseg UTÁN mennyi zsír marad rajtad már igen. Mivel normál esetben 2-3 kg zsírt “rak el” a szervezet terhesseg alatt. Ha 10kg zsír (és nem víz ami 1-2 hónap alatt lemegy) marad rajtad, azt abban az esetben foghatod a hormonokra, ha ezt egy vérvétel is bizonyítja, hogy gond van. Azért 99%-ban aki nem zabál az nem lesz kövér szülés után. És most nem ilyen 5 kg körülre gondolok. Az teljesen benne van. Akin 10 marad az már sokat evett 99%-ban.
2021. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Én 84-el lettem terhes, 88-al mentem szülni, de végig diétáztam.
2021. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!