Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg csak evésen múlik,...

Tényleg csak evésen múlik, hogy ki mennyit hízik terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy ez alkati kérdés is. Szerintem a hormonok is nyomják a szervezetet meg a vizesedés sem utolsó ebben a témában.

Leírnátok, hogy ki hogyan járt terhessége alatt? Én nagyon el vagyok keseredve.


2021. jan. 21. 08:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Vészes hányásom volt egész terhességem alatt,mégis feljött 20 kiló. Nyilván nem zsírban.
2021. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 7 hónapos eddig 4 kgot gyarapodott, de neki nagyon szigorú diétát kell tartania, mert epilepsziás. Orvos azt mondta neki, hogy maximum 7kgot szedhet fel.
2021. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem, sok függ attól is, hogy a tested hogy reagál a hormonális változásokra. Nekem pl úgy felturbózta a metabolizmusom, hogy simán megehetnék egy egész ökröt is anélkül, hogy meglátszana rajtam. Nem figyelek oda hogy mit és mennyit eszek, de egyszerűen nem hízom. Nekem szerencsém van, de van, akinek meg pont fordítva: mindegy mit esznek, a testük raktároz.
2021. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen nincs, hogy mindegy mit esznek, raktaroz. Nem mindegy mennyit esznek abból a miből. Maradjunk ennyiben. Érdekes a cukorbeteg kismamak jellemzően fogynak a diéta miatt. Persze azt is meg lehet tolni szalonnával, ami hizlal, de mivel tilos a nasika, időre meghatározott mennyiséget kell enni, aki hízik (zsírban) az biza a nem szamolos kajak miatt van, amiket kaloria számolás nélkül tolnak be. De meg így is ritka, mert ahhoz meg igazán sokat kellene enni, hogy ezekből a normális kajaktol elhízz, mert nagyon laktató a diéta amúgy is. Nem mondom, biztos volt akinek sikerült, de nem azért mert a normál mennyiséget ette, hanem mert a zsírt tolta meg, aminek magas a kcal tartalma. Nem kell altatnia senkinek magat. A megfelelő szigorú diéta senkit nem hizlal. Nincs olyan, hogy barmit eszem hízok. Nagyon ritka kivételtől eltekintve persze, aki konkrétan beteg.
2021. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Diétáznom kellett cukor miatt. 90-el kezdtem, 95-el mentem szülni. Mikor hazajöhettem a kórházból 86kg voltam. Lassan 4 hete szoptatok és 83kg vagyok. Kívánós nem voltam szerencsére, de a vizesedést leszámítva a kaján múlik a hízás.
2021. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 63-al kezdtem, sokat voltam rosszul és hánytam rengeteget. Le mentem 57-58-ra,jelenleg 60 kg vagyok hetek óta. Kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

19hkm

2021. jan. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
60%

1. baba zabálás, mindent amit megkívántam, nulla mozgás, 25 kg plusz

2. baba mértékletes étkezés, cukormentes mindenmentes diéta, rendszeres torna és kismamajóga, 27 kg plusz

Nem, nem az étkezésen múlik, genetika. Előbbi többlet 2 hónap, utóbbi 4 hónap alatt ment le szülés után.

2021. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!