Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhalt terhessegnek vannak jelei?

Elhalt terhessegnek vannak jelei?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

9 hetes 6 napos terhes vagyok.

Azt mondjak a 8 es a 10 heten a legkritikusabb hogy marad e a baba vagy nem.

Nagyon aggodom :(

Eszre lehetne venni ha lenne valami problema?

Tuneteim: reggeli hanyinger

Cicifajas

Szagokra rosszuletek.

Tudom nemkene aggodnom de megis bennem van elso babam❤


2021. jan. 22. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vérzés és erős görcsök nem jó jelek. Azon kívül nem hiszem, hogy bármit lehet(ne) érezni. De ne így állj hozzá.
2021. jan. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem napokig tartó alhasi görcs és erős derékfájás jelezte, hogy baj van. Illetve az, hogy a görcsök előtti napokban a tüneteim egyik óráról a másikra, hirtelen elmúltak.

Amíg mindenféle jelet észlelsz, ami a terhességre utal, addig szerintem nincs nagy gond.

És ne aggódj, mert az nem tesz jót. Pihenj, relaxálj, és gondolj arra, hogy napról napra nő az esély arra, hogy a babád megmarad.

2021. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barna folyás, majd vérzés, görcs jelezte.

Pihenj,igyál sokat, egyél vitamindùsan.Beszélj a picihez. Ennyit tehetsz.

2021. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs biztos jel sajnos. A vérzés, erős görcs jelezheti, ahogy a tünetek megszűnése is, de még ez se biztos. (a vérzésnek más oka is lehet, de a nincs, attól még a baba szíve nem biztos hogy dobog, a tünetekre mint mellfájás, hányinger meg egyszerűen nem lehet alapozni, azok jönnek-mennek a saját óhajuk szerint, néha élő baba mellett is eltűnnek, máskor halott baba mellett is megmaradnak)
2021. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 velhalt babám volt. Kettő a 9.héten, egy a 10.en.

Semmit nem éreztem. 8.héten voltam mindig megállapításon, minden oké volt, 12.heti uh-n pedig már nem volt szivhang. A hányinger, stb ugyan úgy megvoltak.


A mai napig nem derült ki, mi volt a baj.

2021. jan. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!