Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek beteg gyermeke születet...

Akinek beteg gyermeke született,annak a terhesség alatt voltak jelei..?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi,hogy akinek "más" gyermeke született,akár testileg,akár értelmileg vagy bármiben,annak volt valami előjele,hogy esetleg ilyen lesz? Hogy tudtátok feldolgozni? Családban volt már rá példa?

Nekem pajzsmirigy betegségem van és riogattak vele,hogy az idegrendszer fejlődéséhez kell. 3 alatt van tartva folyamatosan. Orvosom azt mondta,hogy ez oké.


Parázós kismama


2020. szept. 14. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Mivel születésekor sérült, így nem.
2020. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Ez a tsh teljesen jó, nem lesz semmi baja, nekem ennél sokkal magasabb volt és minden rendben a lányommal.

De nem mutatható ki minden a terhesség alatt, simán születhet beteg baba, mondjuk nem a pajzsmirigytöl, hanem csak úgy, a környezetemben több ilyen eset is van, jobb ha pozitívan gondolkodsz, a legtöbb gyerek épen, egészségesen megszületik.

2020. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem volt semmi jele, fiatal, makk egészséges, könnyű zavartalan terhesség, könnyű komplikációmentes szülés..


Ismerős gyereke mutista, ő koraszült a 32.hétre(terhességi toxémia vagy nem is tudom hirtelen hogy írják).


Ismerős veszélyeztetett terhes volt, fogós vákuumos szülès, cukorbeteg, ir, pajzsmirigyalulműködés, extrém súly, gyerek kulcscsontja eltört szülésnél és teljesen egészséges, nyugodt, okos, mindent időre csináló szép gyereke van..

2020. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Az egyik gyermeke szívbeteg, nem volt jele és észre sem vették uh-n, 3 hetes korában derült ki. Minden leletem tökéletes volt, nem volt egy tünetem sem. Erre nem lehet felkészülni.
2020. szept. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Közeli rokonomnál a szülés után derült csak ki, hogy Down szindrómás a lánya..
2020. szept. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!