Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes vagy ez normális?

Lehetek terhes vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Együttlét végén kihúzásnál lentebb csúszott az óvszer, mint ahogy kellett volna, és nem maradt az ondózsákban az, aminek ott kellett volna, kifolyt egy kicsi. Mivel ez csak kifelé huzásnál volt nem tulajdoníttam neki akkora figyelmet, gondoltam ettől nem leszek terhes, hisz nem belül történt baleset, maximum 1-2 centiméter mélyre kerülhetett (esetleg). Később lezuhanyoztam, aztán újra szeretkeztünk.

De most kellett volna megjönnie 20-án, viszont csak 21-én volt csak pár piros pötty és ennyi. Ez eléggé megijesztett, elég rendszertelen a menstruációm, de nem tudom, hogy ez normálisnak számít-e.



2021. jan. 23. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Rendszertelen. Meg is van a kérdésedre a válasz.
2021. jan. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendszertelen a mensid, akkor nem is várhatod el, hogy megjöjjön X napra.

Pláne, hogy most elkezdtél rástresszelni is, ami igencsak késleltetheti.


De ha meg akarsz nyugodni, akkor végy egy tesztet, és együtt után 14 nappal végezd el.

2021. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pici esély van a terhességre, szerintem is tesztelt és akkor megnyugodhatsz
2021. jan. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz
2021. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!