Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok......

18 hetes terhes vagyok... polygynax hüvelykuptól ragacsos állagú , nagyon sok folyàs, normális ?

Figyelt kérdés
Ezt kaptam polygynax kúpot, de egyszer tettem fel este és mikor felkeltem hajnalba, csak azt vettem észre,hogy bugyi ,nadrág tiszta ragacsos sárga folyás , olyan takonyszerű és sárga .. végig jött tőlem aznap de annyi mind este anyi nem. gyulladásra irták mert a vizeletembe fehérjét találtak, oszt azt szeretném kérdezni hogy ez természetes hogy pl. a kúp jön ki, mert sokan mondták hogy annak ki kell jönni, de félek mert nagyon sok, ja és már 2 napja nem tetem fel már nem is viszked nem is ég csak folyàs van de már csak rendes fehér és szagja sincs. de mikor feltettem egész más jött. (bocsánat a helyesírásért) szerintetek normális volt? Szedjem tovább vagy inkább ne?
2020. dec. 11. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És ilyen vállal gyereket. Igen, normális. Ennek így kell kijönni, tegyél be betétet. És szedd azt a rohadt gyógyszert ha már kiírták. Szerinted ilyen hülye az orvos, vagy mi?
2020. dec. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden kúpnál a hatóanyag szívódik csak fel, a segédanyagok távoznak kifelé.
2020. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kúp csorog belőled. Használd, tegyen rendbe!
2020. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neharagugy első. Már 2szer volt letételem ez a 3.dik terhességem. Persze hogy vállalnám és mindent megteszek a gyermekem egészségéért!! , de 2 letétel után még a semmin is megijedek hogy ez jó e vagy sem, remélem megérted !! Nem átlagos hanem nagyon rizikós terhes vagyok. És igen nem hülye az orvosom de 2 letételem volt és akkor is ő volt az orvosom. 2 baba vesztés után még szép hogy aggódik az ember és ijen mind én. Ha átélnéd véletlen, majd szólj hogy igazam volt de azé kösz a választ megnyugtatott. :)
2020. dec. 11. 22:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Fontós a hejesiráss.
2020. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor valassz masik orvost.
2020. dec. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5ös akkor ellenőrizd hogyan is írsz 😁😁😀
2020. dec. 12. 01:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Senki nem írta, hogy nem érthető az aggódás, de azért az gáz, hogy egy gyereket vállaló felnőtt nő nem tudja megkülönböztetni a folyást, a kúptól. Gondolom, erre célzott az 1-es.
2020. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!